Victron BigBlue BET111

0 %
(0 hodnocení)

Vodotěsná přenosná solární nabíječka BigBlue BET111 s powerbankou Hledáte univerzální powerbanku, která vás nezklame bez ohledu na situaci? BigBlue BET111 je ideální volbou! Výrobek má kapacitu 15 000 mAh a umožňuje nabíjet 2 zařízení najednou. Nabíjet ji můžete nejen pomocí kabelu micro USB, ale také pomocí solární energie, a to díky vestavěnému solárnímu panelu. Nabíječka BET111 je navíc vodotěsná podle normy IPX4. Vysoká kapacita Nebojte se, že se vaše zařízení vybijí, když to nejméně čekáte.... Celý popis

Popis

Vodotěsná přenosná solární nabíječka BigBlue BET111 s powerbankou

Hledáte univerzální powerbanku, která vás nezklame bez ohledu na situaci? BigBlue BET111 je ideální volbou! Výrobek má kapacitu 15 000 mAh a umožňuje nabíjet 2 zařízení najednou. Nabíjet ji můžete nejen pomocí kabelu micro USB, ale také pomocí solární energie, a to díky vestavěnému solárnímu panelu. Nabíječka BET111 je navíc vodotěsná podle normy IPX4.

Vysoká kapacita

Nebojte se, že se vaše zařízení vybijí, když to nejméně čekáte. Kapacita powerbanky BET111 je celých 15 000 mAh, což znamená, že s její pomocí nabijete iPhone 8 přibližně 5krát, iPhone 7 přibližně 4,8krát a Samsung Galaxy S8 přibližně 3,5krát. Výrobek je navíc vybaven 2 porty USB, takže k němu můžete připojit až 2 zařízení najednou.

Šikovný při cestování

Powerbanka BET111 vás může doprovázet téměř kdekoli. Je lehká a kompaktní, takže nezabere příliš mnoho místa a nestane se přítěží. Můžete ji také připevnit na batoh. Má také vestavěnou LED svítilnu, která se hodí při kempování. Zařízení se vyznačuje také působivou odolností a voděodolností IPX4 - nezalekne se ani extrémně náročných podmínek!

Různé možnosti nabíjení

Powerbanku můžete nabíjet několika způsoby. Zařízení bylo vybaveno portem micro USB, který vám umožní například připojit jej k nabíječce nebo notebooku pomocí přiloženého kabelu. Nacházíte se na místě, kde prakticky není přístup k elektřině? Žádný problém! Zařízení BET111 má zabudovaný vysoce účinný solární panel, který vám umožní nabíjet jej pomocí solární energie. Poznámka: pokud je to možné, doporučujeme powerbanku nabíjet pomocí kabelu USB.

V balení

Solární nabíječka s powerbankou

USB kabel

Značka

BigBlue

Model

BET111

Typ baterie

Lithium-polymerová

Kapacita

15 000 mAh / 3,7 V

Napájení LED diody

1W

Provozní doba (se zapnutým světlem)

Přibližně 55-65 h

Vstup Micro USB

5V / 2A

Výstup USB

2.1A

Doba nabíjení

Asi 20 h (přes notebook) / asi 12 h (přes nabíječku 5V / 2A) / asi 7 dní (přes solární panel, přímé sluneční světlo)

Rozměry

169x88,5x24mm

Hmotnost

380g
Zobrazit více

Parametry

Výrobce BigBlue
Barva modré