Zimní čepice Viking je vhodná pro chladnější počasí a oceníte ji i během větrných slunečních dnů.Moderní design zaručí, že se budete cítit pohodlně nejen po teplotní stránce. Tyto originální ozdoby mu dodávají eleganci a decentní záblesk přitahuje oči a zdůrazňuje krásu čepici. Model určený pro zákazníky, kteří ocení dobrý styl a vyjímečný vzhled. Čepica byl navržen se zvláštním důrazem na každý detail. Přirozené barvy příze a sladěný bambule dělají čepici Viking Saga vyčnívat z davu. Hlavní vlastnosti:elegantní... Celý popis

Koupit za 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Zimní čepice Viking je vhodná pro chladnější počasí a oceníte ji i během větrných slunečních dnů.Moderní design zaručí, že se budete cítit pohodlně nejen po teplotní stránce.
Tyto originální ozdoby mu dodávají eleganci a decentní záblesk přitahuje oči a zdůrazňuje krásu čepici. Model určený pro zákazníky, kteří ocení dobrý styl a vyjímečný vzhled. Čepica byl navržen se zvláštním důrazem na každý detail. Přirozené barvy příze a sladěný bambule dělají čepici Viking Saga vyčnívat z davu.
Hlavní vlastnosti:elegantní broušenédekorativní křišťálové kamínkyteplé a pohodlné
Zobrazit více

Parametry

Materiál 100 % akryl
Určení dámské
Barva černá
Sportovní ne
S bambulí ano