Ideální produkt pro venkovní použití. Tento sušák ze 100% pryskyřice je velmi pevný a stabilní, odolný vůči rezivění a má dlouhou životnost. Použitý materiál zajišťuje stabilitu a robustnost sušáku, což vám umožní jednoduše a bezpečně zavěsit prádlo. Praktické použití díky kolečkům, které vám umožní snadné přemisťování i při naplněném sušáku, navíc je vybaven bezpečnostní pojistkou, která zabraňuje jakémukoliv náhodnému složení. Rozměr rozložený (š × h × v): 182 × 55 × 88 cm. Rozměr složený (š ×... Celý popis
Koupit za 824 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
93 %
VILEDA 157217
Doprava:
99 Kč
Skladem
824 Kč
Koupit za 824 Kč
96 %
VILEDA 157217
Doprava:
zdarma
Skladem
1 099 Kč
Koupit za 1 099 Kč
95 %
Příslušenství k pračce Vileda 157217
Doprava:
59 Kč
Skladem
1 010 Kč
Koupit za 1 010 Kč
0 %
Vileda Solar sušák na prádlo 20m 157217
Doprava:
115 Kč
Skladem
921 Kč
Koupit za 921 Kč
100 %
SOLAR SUŠÁK NA PRÁDLO 20M VILEDA
Doprava:
75 Kč
Skladem
849 Kč
Koupit za 849 Kč
Popis
Ideální produkt pro venkovní použití.
Tento sušák ze 100% pryskyřice je velmi pevný a stabilní, odolný vůči rezivění a má dlouhou životnost.
Použitý materiál zajišťuje stabilitu a robustnost sušáku, což vám umožní jednoduše a bezpečně zavěsit prádlo.
Praktické použití díky kolečkům, které vám umožní snadné přemisťování i při naplněném sušáku, navíc je vybaven bezpečnostní pojistkou, která
zabraňuje jakémukoliv náhodnému složení.
Rozměr rozložený (š × h × v): 182 × 55 × 88 cm.
Rozměr složený (š × h × v): 55 × 10 × 126 cm.
Ideální produkt pro venkovní použití s 20 m sušící plochy, která vám zaručí dostatek místa.
Pevná a odolná konstrukce ze 100% pryskyřice.
Praktické použití díky kolečkům umožňujícím snadné přemisťování i při plně naplněném sušáku.
Kvalitní a bezpečný Solar sušák je doplněn o bezpečnostní pojistku, která zabraňuje jakémukoli náhodnému složení.
Při sušení prádla se smí používat venku, nicméně skladovat doporučujeme sušák uvnitř (v suchu a mimo slunečního záření).
Hmotnost: 4,8 kg.
3 roky záruka.
Tento sušák ze 100% pryskyřice je velmi pevný a stabilní, odolný vůči rezivění a má dlouhou životnost.
Použitý materiál zajišťuje stabilitu a robustnost sušáku, což vám umožní jednoduše a bezpečně zavěsit prádlo.
Praktické použití díky kolečkům, které vám umožní snadné přemisťování i při naplněném sušáku, navíc je vybaven bezpečnostní pojistkou, která
zabraňuje jakémukoliv náhodnému složení.
Rozměr rozložený (š × h × v): 182 × 55 × 88 cm.
Rozměr složený (š × h × v): 55 × 10 × 126 cm.
Ideální produkt pro venkovní použití s 20 m sušící plochy, která vám zaručí dostatek místa.
Pevná a odolná konstrukce ze 100% pryskyřice.
Praktické použití díky kolečkům umožňujícím snadné přemisťování i při plně naplněném sušáku.
Kvalitní a bezpečný Solar sušák je doplněn o bezpečnostní pojistku, která zabraňuje jakémukoli náhodnému složení.
Při sušení prádla se smí používat venku, nicméně skladovat doporučujeme sušák uvnitř (v suchu a mimo slunečního záření).
Hmotnost: 4,8 kg.
3 roky záruka.
Parametry
| Hloubka | 55 cm |
| Hmotnost | 4.8 kg |
| Šířka | 182 cm |
| Výška | 88 cm |
| Materiál | plastové |
| Počet praček | 2 |
| Barva | bílé |
| Typ | stojanové |
| Výrobce | Vileda |
| Sušicí plocha | 20.0 m |
| Velikost domácnosti | pro malou rodinu |
| Skladnost | kompaktní po složení |
| Umístění | do exteriéru |
| Skládací | ano |
| S ochranou proti korozi | ano |
| S křídly | ano |
| S kolečky | ano |
| Pro běžné prádlo | ano |
| Pro ručníky a ložní prádlo | ano |