Díky XXL drátům vám pomáhá sušák Vileda King dosáhnout míň záhybů na oděvech během sušení, co následně zkracuje čas žehlení. Prostor a pohyblivost jsou dvě nejdůležitější vlastnosti, pokud jde o sušáky a sušení prádla. Po praní vašeho prádla chcete přirozeně najít rychlou a efektivní cestu jeho vysušení bez dělání si starostí s prostorem nebo s přemísťováním velkého sušáku. Naštěstí Vileda King sušák s křídly je perfektní řešení těchto problémů. Tento sušák přichází s dvěma sušícími skládacími křídly,... Celý popis

Koupit za 799 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Díky XXL drátům vám pomáhá sušák Vileda King dosáhnout míň záhybů na oděvech během sušení, co následně zkracuje čas žehlení.
Prostor a pohyblivost jsou dvě nejdůležitější vlastnosti, pokud jde o sušáky a sušení prádla. Po praní vašeho prádla chcete přirozeně najít rychlou a efektivní cestu jeho vysušení bez dělání si starostí s prostorem nebo s přemísťováním velkého sušáku. Naštěstí Vileda King sušák s křídly je perfektní řešení těchto problémů. Tento sušák přichází s dvěma sušícími skládacími křídly, které zaručují až 20 metrů použitelné sušící plochy. K tomu máte vždy úplnou kontrolu nad tímto pohyblivým sušákem. Na konci noh je vybavený kolečky, které zaručují snadnou manipulaci a přemísťování, i když je sušák plné zatížen prádlem.
V závislosti na vašich požadavkách můžete sušák volně přemísťovat do vaší koupelny, kuchyně, nebo když je dobré počasí tak taky na balkon. Bezpečně a pevně stojí na jakýchkoli površích, jako například laminát nebo dlažba a to díky jeho nohám, které zaručují vysokou stabilitu a zabraňují náhodnému složení.
Sušák Vileda King je vhodný pro sušené jakýchkoli oděvů, jako jsou trička, kalhoty, sportovní oblečení, pracovní oblečení nebo společenské oděvy.
Kupte Vileda King sušák se skládacími křídly teď a rozšiřte si svojí domácí sbírku pomocníků. Kteří šetří váš čas.

Sušák Vileda King je praktické a chytré řešení pro péči o vaše prádlo, které vám nabízí extra stabilitu a snadné sušení.
Díky sušící ploše 20 m vám sušák poskytuje dostatek místa pro obsah dvou plně naložených praček.
Díky silným hliníkovým drátům je zabráněno mačkání prádla a zkrátí se tím doba žehlení.
Ocelové nohy poskytnou větší stabilitu a robustnost; jejich možné fixní upevnění zabrání jakémukoli náhodnému uzavření, i když se sušák přemisťuje.
Dodatečné sušící místo je zajištěno díky držáku pro malé oděvy, který vám umožní snadné a rychlé zavěšení ponožek nebo spodního prádla bez potřeby kolíčků.
Snadno zavíratelný, lze jej pohodlně uzavřít a skladovat vodorovně, což šetří místo - také díky jeho zámku křídel, který při složení drží křídla na svém místě.
Bezpečnostní zámek bočních křídel.
Rozměr rozložený (š × h × v): 174 × 57 × 91 cm.
Rozměr složený (š × h × v): 57 × 13 × 106 cm.
Chytré a praktické řešení pro péči o prádlo s 20 m sušící plochy.
Silné hliníkové dráty zabrání mačkání prádla. Robustní a stabilní díky extra bezpečným a pevným nohám.
S kolečky, zámkem křídel a držákem pro malé předměty.
Při sušení prádla se smí používat venku, nicméně skladovat doporučujeme sušák uvnitř (v suchu a mimo slunečního záření).
Hmotnost: 3,1 kg.
3 roky záruka.
TUV/GS testováno.

Hlavní výhody:

Extra držák pro drobné oděvy - Sušák Vileda King disponuje taky držákem pro drobné prádlo, jako jsou například ponožky.
XXL dráty zabraňují mačkání prádla - Díky zesilněným a dlouhým hliníkovým drátům je vaše prádlo jemné pověšené na sušáku.
Úplná pohyblivost a přemísťováni - Jednoduše pohybujte a manipulujte se sušákem díky dvěma kolečkům i když je sušák právě plně naložený prádlem.

Často kladené otázky
Jak dlouho vydrží tento sušák? Tento sušák může vydržet spoustu let, pokud je s ním šetrně manipulováno. Vždy ho uschovávejte na suchém místě a chraňte před přímým slunečným zářením.
Jaké jsou rozměry tohoto sušáku? Rozměry suášku King jsou s 174 x 57 x 112 cm.
Jakou hmotnost má tento sušák? Hmotnost tohoto sušáku včetně všech komponentů je 2.8 kg.
Jaká je záruka na tento sušák? Pro plné uspokojení všech zákazníků má tento produkt 3 letou záruku - pouze při správném používání produktu.
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost 3.1 kg
Materiál kovové
Počet praček 2
Barva bílé
Typ stojanové
Výrobce Vileda
Skládací ano

Podobné produkty