Bubnová sušička s křídly Vileda KING Ultimate se díky extra silnému šňůře XXL zajistí vysoušení bez zanechání čmouh. XXL sušící stéčka Extra silné XXL šňůry snižují tlak na prádelny b
Koupit za 1 343 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
93 %
VI1 Sušička prádla Vileda King Ultimate
Doprava:
zdarma
Skladem
1 343 Kč
Koupit za 1 343 Kč
85 %
Sušák na prádlo Vileda King Ultimate
Doprava:
149 Kč
Skladem
1 128 Kč
Koupit za 1 128 Kč
96 %
Vileda Sušáky na prádlo KING Ultimate Black Edition Sušicí plocha: 20 m černá 1 ks 174097
Doprava:
120 Kč
Skladem
959 Kč
Koupit za 959 Kč
95 %
Vileda Sušák na prádlo King Ultimate
Doprava:
69 Kč
800 Kč
Koupit za 800 Kč
Popis
Bubnová sušička s křídly Vileda KING Ultimate se díky extra silnému šňůře XXL zajistí vysoušení bez zanechání čmouh.
XXL sušící stéčka
Extra silné XXL šňůry snižují tlak na prádelny b
XXL sušící stéčka
Extra silné XXL šňůry snižují tlak na prádelny b
Parametry
| Hloubka | 7.0 cm |
| Hmotnost | 3.05 kg |
| Šířka | 57.0 cm |
| Výška | 106.0 cm |
| Materiál | kovové |
| Barva | černé |
| Typ | stojanové |
| Výrobce | Vileda |
| Sušicí plocha | 20.0 m |
| Velikost domácnosti | pro malou rodinu |
| Skladnost | kompaktní po složení |
| Skládací | ano |
| S křídly | ano |
| S kolečky | ano |
| Pro běžné prádlo | ano |
| Pro drobné prádlo (ponožky, spodní) | ano |
| Pro ručníky a ložní prádlo | ano |
| Délka tyčí | 57.0 cm |