Roztahovací hliníkový rotační venkovní sušák s maximální sušící plochou 40 m.Rozměry otevřeného sušáku jsou: délka každého ramene činí 154 cm, průměr je 218 cm.Spousta místa:Díky délce sušící plochy 40 m nabízí sušák Vileda Sun-Lift prostor pro 3 až 4 dávky pračky.Snadné nastavení:Díky systému Easy…
Koupit za 1 572 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
92 %
VILEDA Sun-Lift venkovní sušák 168251
Doprava:
89 Kč
Skladem
1 572 Kč
Koupit za 1 572 Kč
Popis
Roztahovací hliníkový rotační venkovní sušák s maximální sušící plochou 40 m.Rozměry otevřeného sušáku jsou: délka každého ramene činí 154 cm, průměr je 218 cm.Spousta místa:Díky délce sušící plochy 40 m nabízí sušák Vileda Sun-Lift prostor pro 3 až 4 dávky pračky.Snadné nastavení:Díky systému Easy…
Parametry
| Šířka | 218.0 cm |
| Materiál | kovové |
| Barva | stříbrné |
| Typ | rotační |
| Výrobce | Vileda |
| Sušicí plocha | 40.0 m |
| Velikost domácnosti | pro velkou rodinu |
| Skladnost | se stálým umístěním |
| Umístění | do exteriéru |
| Pro běžné prádlo | ano |
| Pro ručníky a ložní prádlo | ano |
| Délka tyčí | 154.0 cm |
| S nastavitelnou výškou | ano |