Nabídněte svému psovi stravu se správnými nutričními hodnotami, která mu pomůže žít zdravý život! Psi jsou masožravci již 30 000 generací. Proto potřebují krmivo, které splňuje jejich nutriční požadavky. Na rozdíl od jiných granulí na trhu má krmivo Virbac Veterinary HPM Dog Adult Neutered Large & Medium vysoký obsah bílkovin (35 %, včetně 89 % vysoce kvalitních živočišných bílkovin) a zároveň nízký obsah sacharidů (25 %). Jeho receptura obsahuje vepřové a drůbeží maso deklarované jako vhodné pro... Celý popis
Koupit za 2 299 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
97 %
VET HPM Adult Dog Neutered Large & Medium 12kg NEW
Doprava:
99 Kč
Skladem
2 299 Kč
Koupit za 2 299 Kč
91 %
VET HPM Adult Neutered Large & Medium Dog, 12 kg
Doprava:
128 Kč
Skladem
2 549 Kč
Koupit za 2 549 Kč
83 %
VET HPM Adult Neutered Large & Medium Dog, 12 kg
Doprava:
79 Kč
Skladem
2 528 Kč
Koupit za 2 528 Kč
99 %
VIRBAC HPM VET HPM Adult Dog Neutered Large & Medium 12kg NEW
Doprava:
49 Kč
Skladem
2 520 Kč
Koupit za 2 520 Kč
100 %
Virbac HPM VET HPM Adult Neutered Large & Medium Dog, 12 kg
Doprava:
zdarma
2 339 Kč
Koupit za 2 339 Kč
Popis
Nabídněte svému psovi stravu se správnými nutričními hodnotami, která mu pomůže žít zdravý život! Psi jsou masožravci již 30 000 generací. Proto potřebují krmivo, které splňuje jejich nutriční požadavky. Na rozdíl od jiných granulí na trhu má krmivo Virbac Veterinary HPM Dog Adult Neutered Large & Medium vysoký obsah bílkovin (35 %, včetně 89 % vysoce kvalitních živočišných bílkovin) a zároveň nízký obsah sacharidů (25 %). Jeho receptura obsahuje vepřové a drůbeží maso deklarované jako vhodné pro lidskou spotřebu a zdroje esenciálních aminokyselin pro zdravý vývoj psů Granule Virbac Veterinary HPM Adult Neutered Large & Medium byly speciálně vyvinuty pro sterilizované psy středních plemen od 12 měsíců věku a psy velkých plemen od 18 měsíců věku. S hormonálními změnami mají psi často větší chuť k jídlu, a proto jsou náchylní k nadváze. Receptura těchto kroket zabraňuje riziku přibývání na váze. Jejich receptura je navíc bohatá na funkční složky a má mnoho výhod pro zdraví vašeho mazlíčka: nejenže podporuje odolnost kloubů a posiluje svalovou hmotu, ale přispívá také ke zdravé kůži a srsti a zároveň zlepšuje trávení a další tělesné funkce.
Řada Veterinary HPM je složena z inovativních krmiv, jejichž složení vytvořila francouzská veterinární laboratoř Virbac, která se od roku 1968 věnuje zdraví zvířat. Značka nabízí vyváženou stravu pro sterilizované psy středních a velkých plemen, která jim poskytuje základy pro dlouhý a zdravý život.
Charakteristika krmiva Virbac Veterinary HPM Adult Neutered Large & Medium:
specifické krmivo pro psy středních plemen (11 - 25 kg) od 12 měsíců věku a psy velkých plemen (> 25 kg) od 18 měsíců věku, kteří jsou sterilizovaní nebo mají nadváhu
splňuje nutriční potřeby psů, kteří procházejí hormonálními změnami po sterilizaci a mají sklon k nadváze
vysoký obsah bílkovin (35 %), nízký obsah sacharidů (25 %): jelikož psi jsou masožravci již 30 000 generací, receptura těchto granulí se co nejvíce blíží jejich výživovým potřebám
vysoce kvalitní živočišné bílkoviny (89 % celkového obsahu bílkovin ): vepřové a drůbeží maso z jižní Evropy, které jsou vhodné pro lidskou spotřebu a jsou zdrojem esenciálních aminokyselin pro růst psů
vyvážený nutriční profil pro psa ve špičkové kondici: vyvážený obsah bílkovin, tuků, sacharidů, škrobů a životně důležitých látek (vitamínů, minerálů a stopových prvků)
četné zdravotní výhody díky funkčním složkám
kontrola hmotnosti: vysoký obsah bílkovin pomáhá udržovat zdravou hmotnost a svalovou hmotu. Omezuje ukládání tuků a podporuje pocit sytosti. Přítomnost L-karnitinu stimuluje metabolismus a podporuje spalování tuků
podporuje zdravé klouby a svaly: chondroitin sulfát a chitosan podporují pružnost a odolnost kloubů, zatímco bílkoviny pomáhají udržovat svalovou hmotu
vysoká tolerance trávení: bakterie mléčného kvašení, prebiotika a sepiolit chrání střevní sliznici, pomáhají vyrovnávat střevní flóru, zlepšují konzistenci stolice a snižují její zápach
nízký glykemický index: pomáhá stabilizovat hladinu cukru v krvi a snižuje pocit hladu
hypoalergenní receptura: neobsahuje lepek, kukuřici, sóju, pšenici, hovězí a jehněčí maso, mléčné výrobky a vejce
pomáhá udržovat zdravou kůži a srst: obsahuje omega 3 a 6 mastné kyseliny, které pomáhají udržovat kožní bariéru a zajišťují hedvábnou srst
vysoká chutnost díky kvalitním surovinám: psi si zamilují vysoký obsah masa a chutnou recepturu
vytvořeno odborníky na zdraví zvířat: Virbac je francouzská veterinární laboratoř, která se věnuje zdraví zvířat od roku 1968. Úspěch tohoto rodinného podniku, který je uveden na seznamu, je založen na kvalitě jeho inovativních receptur.
Všeobecné pokyny:
Před zahájením nebo prodloužením doby léčby se doporučuje poradit se s veterinárním lékařem.
Během léčby pravidelně konzultujte s veterinárním lékařem a kontrolujte zdravotní stav vašeho zvířete.
Pokud se celkový zdravotní stav vašeho psa zhorší, okamžitě se poraďte s veterinárním lékařem.
Složení: Dehydratované vepřové a drůbeží bílkoviny, rýže (minimálně 7 %), slupky bobu, hydrolyzované živočišné bílkoviny, hrách, živočišný tuk, bramborový škrob (minimálně 4 %), lignocelulóza, lněné semínko, minerální soli, řepné řízky, vláknina psyllium, frukto-oligosacharidy, chitosan, pasterizovaný laktobacilus acidophilus, chondroitin sulfát.
Bez umělých barviv a aromat.
Analytické složky: Bílkovina 34.0 %, tuk 13.5 %, hrubá vláknina 10.5 %, popel/popelovina 7.5 %, vápník 1.3 %, fosfor 1.1 %, škrob 18.0 %.
Metabolizovatelná energie: 315.0 kcal/100 g, bezdusíkaté extraktní látky 25.5 mg
Přídatné látky: Nutriční doplňkové látky: Vitamín A (13 560 IU/kg), vitamín D3 (1320 IU/kg), vitamin E (140 mg/kg), vitamin B1 (6,5 mg/kg), vitamin B2 (15 mg/kg), vitamin B3 (40 mg/kg), vitamin B5 (33 mg/kg), vitamin B6 (4 mg/kg), vitamin B8 (0,4 mg/kg), vitamin B9 (0,84 mg/kg), vitamín B12 (0,09 mg/kg), cholin (739 mg/kg), měď (10 mg/kg), železo (80 mg/kg), jód (2,7 mg/kg), hořčík (11 mg/kg), selen (0,06 mg/kg), zinek (130 mg/kg), beta-glukan (500 mg/kg), sepiolit (0,5 mg/kg), fosfor (0,5 mg/kg), fosfor (0,5 mg/kg), vitamín B12 (0,09 mg/kg).%), pasterizovaný laktobacillus acidophilus (7 mg/kg), L-karnitin (330 mg/kg), chondroitin sulfát (215 mg/kg), chitosan (215 mg/kg).
Doporučené dávkování:
Hmotnost psa
Nízká aktivita
Normální aktivita
Vysoká aktivita
11 kg
170 g
190 g
225 g
15 kg
210 g
230 g
275 g
20 kg
250 g
280 g
335 g
25 kg
290 g
325 g
390 g
30 kg
330 g
365 g
440 g
35 kg
365 g
405 g
490 g
40 kg
400 g
445 g
535 g
45 kg
430 g
480 g
575 g
50 kg
465 g
515 g
620 g
60 kg
525 g
580 g
700 g
70 kg
580 g
645 g
775 g
Tato množství jsou pouze orientační a mohou se lišit v závislosti na plemeni.
Řada Veterinary HPM je složena z inovativních krmiv, jejichž složení vytvořila francouzská veterinární laboratoř Virbac, která se od roku 1968 věnuje zdraví zvířat. Značka nabízí vyváženou stravu pro sterilizované psy středních a velkých plemen, která jim poskytuje základy pro dlouhý a zdravý život.
Charakteristika krmiva Virbac Veterinary HPM Adult Neutered Large & Medium:
specifické krmivo pro psy středních plemen (11 - 25 kg) od 12 měsíců věku a psy velkých plemen (> 25 kg) od 18 měsíců věku, kteří jsou sterilizovaní nebo mají nadváhu
splňuje nutriční potřeby psů, kteří procházejí hormonálními změnami po sterilizaci a mají sklon k nadváze
vysoký obsah bílkovin (35 %), nízký obsah sacharidů (25 %): jelikož psi jsou masožravci již 30 000 generací, receptura těchto granulí se co nejvíce blíží jejich výživovým potřebám
vysoce kvalitní živočišné bílkoviny (89 % celkového obsahu bílkovin ): vepřové a drůbeží maso z jižní Evropy, které jsou vhodné pro lidskou spotřebu a jsou zdrojem esenciálních aminokyselin pro růst psů
vyvážený nutriční profil pro psa ve špičkové kondici: vyvážený obsah bílkovin, tuků, sacharidů, škrobů a životně důležitých látek (vitamínů, minerálů a stopových prvků)
četné zdravotní výhody díky funkčním složkám
kontrola hmotnosti: vysoký obsah bílkovin pomáhá udržovat zdravou hmotnost a svalovou hmotu. Omezuje ukládání tuků a podporuje pocit sytosti. Přítomnost L-karnitinu stimuluje metabolismus a podporuje spalování tuků
podporuje zdravé klouby a svaly: chondroitin sulfát a chitosan podporují pružnost a odolnost kloubů, zatímco bílkoviny pomáhají udržovat svalovou hmotu
vysoká tolerance trávení: bakterie mléčného kvašení, prebiotika a sepiolit chrání střevní sliznici, pomáhají vyrovnávat střevní flóru, zlepšují konzistenci stolice a snižují její zápach
nízký glykemický index: pomáhá stabilizovat hladinu cukru v krvi a snižuje pocit hladu
hypoalergenní receptura: neobsahuje lepek, kukuřici, sóju, pšenici, hovězí a jehněčí maso, mléčné výrobky a vejce
pomáhá udržovat zdravou kůži a srst: obsahuje omega 3 a 6 mastné kyseliny, které pomáhají udržovat kožní bariéru a zajišťují hedvábnou srst
vysoká chutnost díky kvalitním surovinám: psi si zamilují vysoký obsah masa a chutnou recepturu
vytvořeno odborníky na zdraví zvířat: Virbac je francouzská veterinární laboratoř, která se věnuje zdraví zvířat od roku 1968. Úspěch tohoto rodinného podniku, který je uveden na seznamu, je založen na kvalitě jeho inovativních receptur.
Všeobecné pokyny:
Před zahájením nebo prodloužením doby léčby se doporučuje poradit se s veterinárním lékařem.
Během léčby pravidelně konzultujte s veterinárním lékařem a kontrolujte zdravotní stav vašeho zvířete.
Pokud se celkový zdravotní stav vašeho psa zhorší, okamžitě se poraďte s veterinárním lékařem.
Složení: Dehydratované vepřové a drůbeží bílkoviny, rýže (minimálně 7 %), slupky bobu, hydrolyzované živočišné bílkoviny, hrách, živočišný tuk, bramborový škrob (minimálně 4 %), lignocelulóza, lněné semínko, minerální soli, řepné řízky, vláknina psyllium, frukto-oligosacharidy, chitosan, pasterizovaný laktobacilus acidophilus, chondroitin sulfát.
Bez umělých barviv a aromat.
Analytické složky: Bílkovina 34.0 %, tuk 13.5 %, hrubá vláknina 10.5 %, popel/popelovina 7.5 %, vápník 1.3 %, fosfor 1.1 %, škrob 18.0 %.
Metabolizovatelná energie: 315.0 kcal/100 g, bezdusíkaté extraktní látky 25.5 mg
Přídatné látky: Nutriční doplňkové látky: Vitamín A (13 560 IU/kg), vitamín D3 (1320 IU/kg), vitamin E (140 mg/kg), vitamin B1 (6,5 mg/kg), vitamin B2 (15 mg/kg), vitamin B3 (40 mg/kg), vitamin B5 (33 mg/kg), vitamin B6 (4 mg/kg), vitamin B8 (0,4 mg/kg), vitamin B9 (0,84 mg/kg), vitamín B12 (0,09 mg/kg), cholin (739 mg/kg), měď (10 mg/kg), železo (80 mg/kg), jód (2,7 mg/kg), hořčík (11 mg/kg), selen (0,06 mg/kg), zinek (130 mg/kg), beta-glukan (500 mg/kg), sepiolit (0,5 mg/kg), fosfor (0,5 mg/kg), fosfor (0,5 mg/kg), vitamín B12 (0,09 mg/kg).%), pasterizovaný laktobacillus acidophilus (7 mg/kg), L-karnitin (330 mg/kg), chondroitin sulfát (215 mg/kg), chitosan (215 mg/kg).
Doporučené dávkování:
Hmotnost psa
Nízká aktivita
Normální aktivita
Vysoká aktivita
11 kg
170 g
190 g
225 g
15 kg
210 g
230 g
275 g
20 kg
250 g
280 g
335 g
25 kg
290 g
325 g
390 g
30 kg
330 g
365 g
440 g
35 kg
365 g
405 g
490 g
40 kg
400 g
445 g
535 g
45 kg
430 g
480 g
575 g
50 kg
465 g
515 g
620 g
60 kg
525 g
580 g
700 g
70 kg
580 g
645 g
775 g
Tato množství jsou pouze orientační a mohou se lišit v závislosti na plemeni.
Parametry
| Výrobce | Virbac |
| Věk psa | pro dospělé |
| Velikost plemene | pro střední a velká plemena |
| Aktivita psa | pro kastrované psy |
| Druh masa | vepřové |
| Grain free | ano |
| Značka | Virbac |
| Gluten free | ano |
| Hmotnost balení | 12.0 kg |
| Hypoalergenní | ano |
| Kvalita | prémiové |
| Dietní | ano |
| Konzistence | suché |
| Veterinární dieta | na kožní obtíže |
| Produktová řada | Veterinary HPM |
| Obsah bílkovin | 34.0 % |
| S příměsí | rýže |
| Vegetariánské | ne |
| Monoproteinové | ne |
| Země původu | z České republiky |
| Podpora kloubů | střední (200-500mg) |
| Obsah tuku | 13.5 % |
| Obsah vlákniny | 10.5 % |
| Obsah vápníku | 1.3 % |
| Obsah fosforu | 1.1 % |
| Obsah popela | 7.5 % |
| Bez cukru | ano |
| Bez sóji | ano |
| Bez konzervačních látek | ano |
| Bez umělých barviv | ano |
| Bez kuřecího masa | ano |
| Bez pšenice | ano |
| Bez kukuřice | ano |
| Bez drůbežího masa | ano |
| S glukosaminem | ano |
| S L-karnitinem | ano |
| S probiotiky | ano |
| Bez chemie | ano |
| Bez kuřecího tuku | ano |
| Bez umělých přísad | ano |
| Bez mléčných produktů | ano |
| Hydrolyzát | ano |
| Spolehlivost pro vybíravé psy | vysoká |
| Vysoká stravitelnost | ano |
| Potvrzení vysokého obsahu masa | deklarováno (>40%) |
| Podpora při problémech ledvin | standardní |
| Podpora svalové hmoty u starších psů | základní |
| Snadnost přechodu na nové krmivo | snadný přechod |
| Stupeň podpory mikrobiomu | pasivní (prebiotika) |
| Vhodnost pro rozmočení | možné |
| Transparentnost původu surovin | částečná (země výroby) |