Jaká je Yella? Měkká, polstrovaná, prošívaná… A hlavně mini. Takže pro všechny vyznavačky, že méně je vždycky více, bude ta pravá. Sportovnější zevnějšek s využitím karabin z ní dělá skvělý doprovod na výlet. Opravdová módní ikona se ji ale nebude bát zkombinovat ani se sakem. Zavírání kabelky na patent Kapsička na mobil nebo drobnosti na zip Široký nastavitelný popruh Aira Zažij lehkost na vlastní kůži. Produkty z materiálu AIRA byly navrženy s důrazem na praktičnost – jsou lehké jako pírko,… Celý popis
Koupit za 701 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
98 %
VUCH Yella Beige + Dárkové balení
Doprava:
59 Kč
Skladem
701 Kč
Koupit za 701 Kč
98 %
Vuch Dámská crossbody kabelka Yella Pink
Doprava:
59 Kč
Skladem
636 Kč
Koupit za 636 Kč
95 %
Dámská kabelka Vuch Yella
Doprava:
59 Kč
584 Kč
Koupit za 584 Kč
93 %
VUCH Yella Pink (P12799)
Doprava:
59 Kč
Skladem
781 Kč
Koupit za 781 Kč
97 %
Vuch Yella Pink
Doprava:
49 Kč
Skladem
719 Kč
Koupit za 719 Kč
Popis
Jaká je Yella? Měkká, polstrovaná, prošívaná… A hlavně mini. Takže pro všechny vyznavačky, že méně je vždycky více, bude ta pravá. Sportovnější zevnějšek s využitím karabin z ní dělá skvělý doprovod na výlet. Opravdová módní ikona se ji ale nebude bát zkombinovat ani se sakem.
Zavírání kabelky na patent
Kapsička na mobil nebo drobnosti na zip
Široký nastavitelný popruh
Aira
Zažij lehkost na vlastní kůži.
Produkty z materiálu AIRA byly navrženy s důrazem na praktičnost – jsou lehké jako pírko,…
Zavírání kabelky na patent
Kapsička na mobil nebo drobnosti na zip
Široký nastavitelný popruh
Aira
Zažij lehkost na vlastní kůži.
Produkty z materiálu AIRA byly navrženy s důrazem na praktičnost – jsou lehké jako pírko,…
Parametry
| Značka | Vuch |
| Druh | crossbody |
| Materiál | textil |
| Rozměry | 15.5 x 24.5 x 4.5 cm |
| Nošení | na rameno |
| Hmotnost | 220 g |
| Délka ucha | 75 cm |
| Typ zapínání | na patent |
| Objem | 1.7 l |
| Styl | sportovní |
| Barva | růžová |
| Počet kapes | 1 |
| Kapsa na mobil | ano |
| Vzor | bez vzoru |
| Odnímatelný popruh | ano |
| Nastavitelný popruh | ano |
| Na notebook | ne |
| Prošívané | ano |
| Lesklé | ne |
| Délka popruhu | 75 cm |