Vyvazovací kleště na páskuzařízení pro vázání hroznů a jiných rostlin Vyvazovací kleště na pásku, vhodné k vyvazování tažňů, různé tloušťky pásku.Určeno pro méně intenzivní používání než jaké zvládají kleště HTB a HTR.Ocení především hobby uživatelé. Vyvazovací kleště na pásku jsou vhodné jak pro vinaře, tak i pro zahrádkáře. Tyto kleště Vám ušetří spoustu času v porovnání s ručním vyvazováním tažňů. Vinařům ulehčí práci zejména ve vyvazování tažňů révy vinné a zahrádkářům mohou pomoci s vyvazováním... Celý popis

Koupit za 599 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Vyvazovací kleště na páskuzařízení pro vázání hroznů a jiných rostlin
Vyvazovací kleště na pásku, vhodné k vyvazování tažňů, různé tloušťky pásku.Určeno pro méně intenzivní používání než jaké zvládají kleště HTB a HTR.Ocení především hobby uživatelé.
Vyvazovací kleště na pásku jsou vhodné jak pro vinaře, tak i pro zahrádkáře. Tyto kleště Vám ušetří spoustu času v porovnání s ručním vyvazováním tažňů. Vinařům ulehčí práci zejména ve vyvazování tažňů révy vinné a zahrádkářům mohou pomoci s vyvazováním rajčat k opěrným tyčím, nebo vázáním různých druhů zeleniny.
Jedna operace pro vázání trvá ne více než sekunda;
Použijte nástroj jednou rukou; nástroj je snadno použitelný, bez ohledu na výšku vázané rostliny;Je velmi snadné a rychlé nahradit pracovní svorky a pásy;Možné používat komponenty v různých barvách, čímž se zvyšuje dekorativní výsadby;Nástroj má malou hmotnost a velikost;
Pokyny pro použití gobelínu na vinný podnos:
Otevřete kryt na případu Taypner.Naplňte pásku a přiložte její konec blíže ke speciálním distribučním kanálům.Ohněte pásku napájenou z nástroje nahoru a roztáhněte asi centimetr do speciální drážky, která se nachází na kovové části.Nástroj by měl být umístěn v rameni s pákou nahoru.Stiskněte malou rukojeť a vytáhněte dlouhou pružinu, která je opatřena speciálním kolíkem pro napájení svorek.Zasuňte svorky směrem nahoru do uvolněného prostoru a vraťte pružinu do původní polohy, dokud nenastane charakteristické kliknutí.
Svorky a páska nejsou součástí balení
Zobrazit více