Vyvýšený záhon LANITPLAST RAISED BED 104 je plechový záhon pro pěstování bylinek nebo květin. Květiny, bylinky, zeleninu, to vše můžete svobodně umístit prakticky kdekoliv na zahradě. Při vrstvení půdy ve vyvýšeném záhonu doporučujeme strukturu půdy přizpůsobit rostlinám. Záhon je složen z několika dílů, které se pouze jednoduše sešroubují. Záhon je vhodný i jako pěstební stůl do skleníku. Ocelový plech síly 0,6 mm má velmi kvalitní povrchovou úpravu, protože je galvanicky pozinkovaný (na povrchu... Celý popis
Koupit za 2 370 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
94 %
vyvýšený záhon LANITPLAST RAISED BED 104 LG2423
Doprava:
149 Kč
Skladem
2 370 Kč
Koupit za 2 370 Kč
77 %
LANIT PLAST Vyvýšený záhon LANITPLAST RAISED BED 104 LG2423
Doprava:
69 Kč
Skladem
1 307 Kč
Koupit za 1 307 Kč
97 %
Vyvýšený záhon LANITPLAST RAISED BED 104 LG2423
Doprava:
99 Kč
Skladem
1 011 Kč
Koupit za 1 011 Kč
96 %
vyvýšený záhon LANITPLAST RAISED BED 104
Doprava:
399 Kč
Skladem
1 010 Kč
Koupit za 1 010 Kč
0 %
vyvýšený záhon LANITPLAST RAISED BED 104 LG2423
Doprava:
149 Kč
Skladem
973 Kč
Koupit za 973 Kč
Popis
Vyvýšený záhon LANITPLAST RAISED BED 104 je plechový záhon pro pěstování bylinek nebo květin. Květiny, bylinky, zeleninu, to vše můžete svobodně umístit prakticky kdekoliv na zahradě. Při vrstvení půdy ve vyvýšeném záhonu doporučujeme strukturu půdy přizpůsobit rostlinám. Záhon je složen z několika dílů, které se pouze jednoduše sešroubují. Záhon je vhodný i jako pěstební stůl do skleníku.
Ocelový plech síly 0,6 mm má velmi kvalitní povrchovou úpravu, protože je galvanicky pozinkovaný (na povrchu je vytvořená silná vrstva ochranného nekorodujícího zinku) plus je nastříkán vypalovací práškovou barvou v odstínu antracit RAL 7016.
Rozměry balení:
balík 103 x 41 x 10 cm / 7 kg
Společnost LanitPlast je jedním z největších dodavatelů polykarbonátových desek v České republice. Další velkou část sortimentu tvoří klasické hobby produkty jako jsou zahradní skleníky, pařeniště, kompostéry, a další.
Ocelový plech síly 0,6 mm má velmi kvalitní povrchovou úpravu, protože je galvanicky pozinkovaný (na povrchu je vytvořená silná vrstva ochranného nekorodujícího zinku) plus je nastříkán vypalovací práškovou barvou v odstínu antracit RAL 7016.
Rozměry balení:
balík 103 x 41 x 10 cm / 7 kg
Společnost LanitPlast je jedním z největších dodavatelů polykarbonátových desek v České republice. Další velkou část sortimentu tvoří klasické hobby produkty jako jsou zahradní skleníky, pařeniště, kompostéry, a další.
Parametry
| Výrobce | Lanit Plast |
| Materiál | plechové |
| Samozavlažovací | ne |
| Nerezové | ne |
| Typ | vyvýšený záhon |
| Venkovní | ano |
| Závěsné | ne |
| Na orchideje | ne |
| Balkonové | ano |
| Na bylinky | ano |
| Styl | industriální |
| Hloubka | 98.0 cm |
| Výška | 80 cm |
| Šířka | 38 cm |
| Hmotnost | 7 kg |
| Barva | antracitové |
| Tvar | obdélníkové |