Problémy s prostatou jsou nejčastější obtíže, které postihují dospělé muže po 40. roce věku. Mezi první projevy patří slabší proud moči a častější močení. Navíc, problémy s prostatou jsou často spojovány s vyšším rizikem vývoje obtíží s potencí. Prostenal CONTROL kombinuje dobře zdokumentované a tradičně užívané rostlinné extrakty a živiny, které podporují celkové zdraví prostaty. Udržuje správnou funkci močových cest a má také příznivý vliv na sexuální aktivitu a výkonnost. - Standardizovaný... Celý popis

Koupit za 575 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Problémy s prostatou jsou nejčastější obtíže, které postihují dospělé muže po 40. roce věku. Mezi první projevy patří slabší proud moči a častější močení. Navíc, problémy s prostatou jsou často spojovány s vyšším rizikem vývoje obtíží s potencí.

Prostenal CONTROL kombinuje dobře zdokumentované a tradičně užívané rostlinné extrakty a živiny, které podporují celkové zdraví prostaty. Udržuje správnou funkci močových cest a má také příznivý vliv na sexuální aktivitu a výkonnost.

- Standardizovaný extrakt ze Saw palmetta (Serenoa repens) je doporučovaná přírodní pomoc pro udržení zdravé prostaty a normálního proudu moči.
- Extrakt z Kopřivy dvoudomé (Urtica dioica) podporuje správnou funkci močového ústrojí a ledvin.

PŘIROZENÁ SÍLA MUŽE
- Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) je přírodní stimulant, který dodává tělu přirozenou vitalitu a zároveň pomáhá podporovat sexuální aktivitu.
- Zinek přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi a k normální plodnosti a reprodukci. Hraje roli v procesu buněčného dělení.
- Vitamín B6 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Pomáhá také při regulaci hormonální činnosti.
- Vitamín D3 hraje roli v procesu buněčného dělení a podporuje imunitní systém.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Walmark
Množství 90 tbl
Forma produktu tablety
Oblast užití močové cesty a prostata
Určení pro muže
Značka Prostenal
Věková skupina pro dospělé
Vitamíny ano
Superfood ne
Způsob podání perorální podání
CBD ne
Zobrazit více parametrů