WaveRF ATK-LOG ALP 5G MIMO

0 %
(0 hodnocení)

WaveRF ATK-LOG ALP 5G MIMO Logaritmická anténa ATK-LOG ALP 5G MIMO je určena pro použití v GSM, DCS, UMTS, HSDPA, LTE a 5G systémech pracujících v pásmu 698 až 3800 MHz. Účinně řeší běžný problém nedostatečné síly signálu v místě instalace modemu. Pro dosažení dostatečné síly signálu v takovém případě obvykle stačí k modemu připojit anténu. Dva kabely o délce 10 metrů jsou zakončené konektory SMA. Anténa je určena pro spolupráci s LTE/5G modemy (se dvěma anténními konektory), telefony, GSM, DCS... Celý popis

Koupit za 2 693 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

WaveRF ATK-LOG ALP 5G MIMO
Logaritmická anténa ATK-LOG ALP 5G MIMO je určena pro použití v GSM, DCS, UMTS, HSDPA, LTE a 5G systémech pracujících v pásmu 698 až 3800 MHz. Účinně řeší běžný problém nedostatečné síly signálu v místě instalace modemu. Pro dosažení dostatečné síly signálu v takovém případě obvykle stačí k modemu připojit anténu. Dva kabely o délce 10 metrů jsou zakončené konektory SMA. Anténa je určena pro spolupráci s LTE/5G modemy (se dvěma anténními konektory), telefony, GSM, DCS a 3G modemy.
Anténa se skládá ze dvou stejných jednotek, přičemž jedna z nich se instaluje vertikálně a druhá horizontálně. Vzdálenost mezi jednotkami by měla být alespoň 37 cm.
MIMO (Multiple Input, Multiple Output) je metoda zvýšení kapacity rádiového přenosu dat pomocí více vysílacích a přijímacích antén. Technologie MIMO zvyšuje datovou propustnost při zachování šířky pásma a zefektivňuje tak využití rádiového spektra.
Obsah balení: 2x anténa (včetně kabelů) a 2x třmen pro uchycení na stožár. Anténní stožár není součástí balení.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Frekvence: 698 - 3800 MHz
Zisk: 9 dBi
Polarizace: vertikální, horizontální
Vyzařovací úhel H rovina: 100°/ 75° (H/V)
Vyzařovací úhel V rovina: 75°/ 100° (H/V)
Impedance: 50 Ohm
Konektor: 2x SMA
VSWR: < 2,3
Délka kabelů: 10 m
Rozměry: 250 x 230 x 120 mm
Hmotnost (balení): 1,6 kg
Max. průměr stožáru pro uchycení: 45 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce WaveRF
Typ antény směrové

Podobné produkty