Cena je uvedena za 1 ks sadbovací tablety Jiffy o průměru 41 mm.  Jiffy sadbovací kostky neboli tablety jsou vyrobeny z kvalitní rašeliny a neobsahují žádné škůdce či škodlivé zárodky mikroorganismů, není je již potřeba sterilizovat. Jiffy tablety obsahují minerální látky upravující kyselost. Jiffy kostka vydrží mnohem déle vlhká, je v ní lepší cirkulace vzduchu a tak rostlina rychleji zakoření.  Z důvodu maximálního využití tablety Jiffy doporučujeme do kostky umístit již naklíčená semena konopí... Celý popis

Koupit za 3 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Cena je uvedena za 1 ks sadbovací tablety Jiffy o průměru 41 mm. 

Jiffy sadbovací kostky neboli tablety jsou vyrobeny z kvalitní rašeliny a neobsahují žádné škůdce či škodlivé zárodky mikroorganismů, není je již potřeba sterilizovat. Jiffy tablety obsahují minerální látky upravující kyselost. Jiffy kostka vydrží mnohem déle vlhká, je v ní lepší cirkulace vzduchu a tak rostlina rychleji zakoření. 

Z důvodu maximálního využití tablety Jiffy doporučujeme do kostky umístit již naklíčená semena konopí dle návodu. Jiffy sadbovací tablety dáme před použitím do misky s odstátou vodou pokojové teploty 25°C na cca 20 min a můžeme do ní přidat výživu např. stimulátor kořenů. Po té uděláme tužkou malý důlek do kterého umístíme již naklíčené semeno konopí klíčkem dolu. Umístěte naplněné pěstební tablety Jiffy na denní světlo nebo do pěstebního boxu. 

 
Zobrazit více