Whirlpool FFS 7259 B EE

96 %
(31 hodnocení)

Volně stojící automatická pračka Whirlpool, plněná zepředu, obsahuje účinný a nehlučný invertorový motor a mnoho funkcí a technologií pro vždy perfektní výsledky praní. Do bubnu pračky se vejde sedm kilogramu prádla. Technologie 6. SMYSL přizpůsobí praní velikosti a typu náplně a nabídne optimalizaci času, energie a vody. Mezi další přednosti patří například technologie FreshCare+ a SoftMove či funkce vložení prádla v průběhu cyklu. Čistého prádla i jeho ochrany je dosaženo ve standardních programech,... Celý popis

Koupit za 6 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Volně stojící automatická pračka Whirlpool, plněná zepředu, obsahuje účinný a nehlučný invertorový motor a mnoho funkcí a technologií pro vždy perfektní výsledky praní. Do bubnu pračky se vejde sedm kilogramu prádla. Technologie 6. SMYSL přizpůsobí praní velikosti a typu náplně a nabídne optimalizaci času, energie a vody. Mezi další přednosti patří například technologie FreshCare+ a SoftMove či funkce vložení prádla v průběhu cyklu. Čistého prádla i jeho ochrany je dosaženo ve standardních programech, ale také ve zkrácených, které šetří čas i peneženku. Nechybí ani odložený start či dětský zámek. Pračka spadá do třídy energetické účinnosti B a maximální náplň je až sedm kilogramu prádla.

Technologie 6. SMYSL
Pračka je vybavena technologií 6. SMYSL. Čidla uvnitř pračky tak umí rozpoznat hmotnost a typ vloženého prádla a díky nim optimalizovat nastavení množství energie i vody.

FreshCare+
Funkci FreshCare+ jistě oceníte, když čas od času zapomenete prádlo po dokončení praní v bubnu. Prádlo bude až šest hodin po skončení praní chráněno před zapařením a pomačkáním, a to tím, že v bubnu dochází k jemnému napařování a šetrnému otáčení bubnu.

Přidání prádla v průběhu praní
Užitečná funkce Stop & Add. Ta slouží k přidání opomenutých kousků k již probíhajícímu cyklu praní. Stačí stisknout tlačítko Stop/Start a ve chvíli, kdy je možné prádlo přidat, se na displeji objeví příslušná ikona.

SoftMove
Individuální nastavení pro každou tkaninu. Pro dokonalé výsledky praní jakéhokoliv prádla je navržen i samotný buben pračky. Ten vykonává až šest unikátních pohybů, které jsou určeny pro daný typ tkaniny. O každý kus vloženého prádla bude dokonale postaráno. Prádlo si tak zachová svuj tvar, strukturu i barvu po dlouhou dobu.

Tichý invertorový motor
Spolehlivý motor je základem dlouhé životnosti spotřebiče. Tato pračka je vybavena výkonným, pšesto tichým, invertorovým motorem. SenseInverter motor je sestaven pro dlouhotrvající výkon pračky, ale také pro ochranu vláken. Za zmínku stojí i síla odstředění, a to 1151 otácek za minutu.

Mnoho programů i usnadnění
Pro perfektní výsledky praní má pračka mnoho chytrých automatických programu. Nechybí ale ani klasické programy pro ochranu barevného prádla, snadného žehlení, praní při 20 °C, rychlého praní, programu speciálně pro vlnu, džíny ci přikrývky. Samozřejmostí je i možnost dětského zámku cč odloženého startu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Whirlpool
Maximální náplň pračky 7 kg
Hlučnost při odstřeďování 77 dB
Způsob plnění přední
Způsob umístění volně stojící
Hmotnost 65 kg
Barva bílá
Počet otáček 1151 ot./min
Vestavná ne
Počet programů 13
Minipračky ano
Přidání prádla ano
Motor invertorový
Český panel ne
Sušička ne
Odložený start ano
Displej ano
Dětská pojistka ano
6 Motion ano
Energetická třída B
Spotřeba vody 45 l
Třída emise hluku C
Spotřeba energie pracího cyklu na 100 cyklů 52 kWh
Kapacita pracího cyklu 7 kg
Doba trvání cyklu při jmenovité prací kapacitě 215 min
Účinnost pracího výkonu B
Třída účinnosti odstřeďování B
Hloubka 57.5 cm
Šířka 59.5 cm
Objem bubnu 52 l
Výška 84.5 cm
Délka kabelu 1.2 m
Pet program ne
Program pro alergiky ne
Program pro vlnu ano
Program pro outdoor ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty