Whirlpool SPIW312A3WF.1

0 %
(0 hodnocení)

Řada PREMIUM s chladivem R32 s ovládáním přes WIFI Inverterová klimatizace Whirlpool SPIW312A3WF.1 profesionálně, tiše a elegantně podle potřeby buď ochladí, nebo ohřeje vzduch ve vaší domácnosti. Je moderním, elegantním a tichým společníkem, který zabezpečuje příjemné a zdravé ovzduší. Samozřejmostí je pro ni také odvlhčování vzduchu v místnosti. Moderní klimatizace je vybavena řadou funkcí a příslušenství, které učiní pobyt v místnosti pohodlným - rychlé zchlazení (funkce Super Turbo), tichý... Celý popis

Koupit za 22 099 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Řada PREMIUM s chladivem R32 s ovládáním přes WIFI

Inverterová klimatizace Whirlpool SPIW312A3WF.1 profesionálně, tiše a elegantně podle potřeby buď ochladí, nebo ohřeje vzduch ve vaší domácnosti. Je moderním, elegantním a tichým společníkem, který zabezpečuje příjemné a zdravé ovzduší. Samozřejmostí je pro ni také odvlhčování vzduchu v místnosti.
Moderní klimatizace je vybavena řadou funkcí a příslušenství, které učiní pobyt v místnosti pohodlným - rychlé zchlazení (funkce Super Turbo), tichý režim pro ničím nerušený spánek (funkce Sleep), ventilátor, 6. smysl umožňující automatický provoz klimatizace a úsporu energie. Pro alergiky a děti je výborný HEPA filtr (velmi účinný filtr, který zachytí i miniaturní částice, prach, pyly a mikroorganismy včetně bakterií, bacilů, virů, roztočů a jejich výkalů, spor plísní).
Model SPIW312A3WF.1 nabízí také možnost využití WiFi připojení. Díky jednoduché aplikaci můžete prostřednictvím chytrého telefonu ovládat teplotu a vlhkost vzduchu u vás doma prakticky odevšud. Optimalizujete tak spotřebu energie a snižujete účet za elektřinu.
Klimatizace Whirlpool SPIW312A3WF.1 má úsporný provoz a nízkou hlučnost: energetická třída pro chlazení je A+++ a pro ohřev A++. Je vhodná do místností o velikosti 80-120 m3.
Kompletní seznam funkcí je uveden v záložce Technické informace.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Whirlpool
Typ nástěnné
Dálkové ovládání ano
Tepelné čerpadlo ano
Inverter ano
Chladivo R32
Ener­getická třída A +++
Topení ano
Odvlhčování ano
Časovač ano
Spánek ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty