Opalovací tělové mléko v tubě Baby & Family SPF 50 WoodenSpoon 100ml Přírodní opalovací krémy Baby & Family jsou vyrobeny z jednoduchých, přírodních a bezpečných ingrediencí – prospěšné pro vás i pro tu nejjemnější dětskou pokožku. Není nutné pořizovat speciální ochranu pro každého člena vaší rodiny. Nové přírodní opalovací přípravky s neviditelným zinkem z Wooden Spoon: Nezanechávají žádné bílé stopy. Jednoduché nanášení. Poskytují vyšší UVA a UVB ochranu. 100% přírodní a organicky certifikované.... Celý popis

Koupit za 587 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Opalovací tělové mléko v tubě Baby & Family SPF 50 WoodenSpoon 100ml
Přírodní opalovací krémy Baby & Family jsou vyrobeny z jednoduchých, přírodních a bezpečných ingrediencí – prospěšné pro vás i pro tu nejjemnější dětskou pokožku. Není nutné pořizovat speciální ochranu pro každého člena vaší rodiny.
Nové přírodní opalovací přípravky s neviditelným zinkem z Wooden Spoon:

Nezanechávají žádné bílé stopy.
Jednoduché nanášení.
Poskytují vyšší UVA a UVB ochranu.
100% přírodní a organicky certifikované.
Bezpečné, jemné a hypoalergenní.
Voděodolné.
Vyživují pokožku.
Bezpečné pro mořský svět

Díky minerálním filtrům a ochrannému faktoru SPF 50 bude pokožka dokonale chráněna před vlivy silného slunečního záření. Vzácné a výživné oleje, které jsou přítomné v opalovacím mléce, pomáhají předcházet předčasnému stárnutí pokožky.
Jelikož toto opalovací tělové mléko neobsahuje žádné alergeny, je vhodné i pro děti a jedince s velmi citlivou pokožkou . Doporučuje 92% maminek - testování produktu.
Toto opalovací mléko poskytuje:

voděodolnost pro aktivní členy vaší rodiny, kteří rádi pobývají ve vodě,
hloubkovou výživu a prevenci vysušení pokožky pro každého člena rodina,
silnou a účinnou ochranu i při extrémních dobrodružstvích.

Značka Wooden Spoon uvádí na trh první přírodní opalovací krémy s revolučním neviditelným zinkem. Díky této inovaci se přírodní opalovací přípravky stanou preferovanou volbou vhodnou pro všechny typy pleti. Opalovací krémy s neviditelným zinkem nezanechávají bílé stopy a snáze se nanášejí. V certifikovaných laboratořích v Itálii, Polsku a Bulharsku byly s novým neviditelným zinkem provedeny In-vivo testy a dermatologické testy.

In-vivo testy s dobrovolníky v kontrolovaném laboratorním prostředí dokázaly, že opalovací mléka s plně přírodními složkami a neviditelným zinkem mají vysokou UVA & UVB ochranu.
Dermatologický test provedený na 20 dobrovolnících (z toho 11 s anamnézou alergických reakcí) ukázal, že minerální opalovací mléka jsou šetrná k pokožce, nedráždí, nezpůsobují zarudnutí ani žádné alergické reakce.

Neviditelný zinek je budoucností přirozené ochrany před sluncem. Wooden Spoon team je hrdý na to, že jako první na evropském trhu nabídne přírodní ochranu před sluncem s neviditelným zinkem.

Obsahuje:

Slunečnicový olej: Je velmi bohatý na vitamín E, napomáhá hydrataci pokožky, výborně léčí a regeneruje. Zvyšuje pružnost pokožky a zabraňuje jejímu vysušování. Je to základní olej pro kosmetické receptury. Velice vhodný je i pro děti.
Kakaové máslo: Má tužší konzistenci a jemnou přirozenou kakaovou vůni. Je vhodné pro všechny typy pokožky, zvláště pro suchou, citlivou a napjatou pokožku, kterou zjemňuje a vyživuje. Jedná se o velmi stabilní typ tuku s vysokým podílem antioxidantů.
Kokosový olej: Považuje se univerzální zázrak. Má protizánětlivé a antibakteriální účinky. Obsahuje kyselinu laurovou, která hraje důležitou roli v boji proti virům a infekcím. Kokosový olej také pomáhá ničit kvasinky a plísně. Velice dobře se vstřebává a nezanechává mastný film. Obsahuje vysoký podíl antioxidantů a je tak skvělým pomocníkem pro zralou, ale také pro citlivou a suchou pleť.

Existují dva typy ochrany před sluncem, chemická a minerální. Chemické filtry absorbují do pokožky, přeměňují paprsky na teplo a uvolňují je z těla. Jsou agresivní k pokožce a ohrožují mořský život.
Minerální opalovací krémy od Wooden Spoon jsou na povrchu pokožky a odrážejí sluneční paprsky jako štít. Jsou přirozené, jemné k pokožce a bezpečné pro mořský svět.

Aplikace:
Jemně nanášejte na pokožku pomalými krouživými pohyby. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima.
72 % organických složek z celkového počtu | 100 % přírodních složek celkem
COSMOS ORGANIC certifikovaný společností Ecocert Greenlife dle normy COSMOS.
Ekologický obal opalovacího mléka je vyroben z PLA.
Zobrazit více

Parametry

Druh mléka
Značka Woodenspoon
Objem 100 ml
SPF 50
Typ pleti pro citlivou pleť
Voděodolné ano
Výrobce WoodenSpoon
Bio ano
S minerálním UV filtrem ano
Na obličej ne
Konzistence tekuté
Hmotnost 100 g
Určení unisex
Dermo ne
Sprej ne
V tyčince ne
Tónované ne
Zmatňující ne
Vegan ne
Na sport ne
Podkladové báze ne
Přírodní ano
Netoxické ano
Bez parfemace ano
Bez parabenů ano
Ekologické ano
Nekomedogenní ne
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty