Produkt "WoodWick sklo velké, Hypnoflora 609 g" spadá do žánru Home Deco. Jedná se o počin nakladatelství "WoodWick" z roku 2024.
Koupit za 650 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
96 %
Woodwick Hypnoflora vonná svíčka s dřevěným knotem 610 g
Doprava:
59 Kč
Skladem
650 Kč
Koupit za 650 Kč
96 %
WoodWick Hypnoflora 609,5 g
Doprava:
49 Kč
Skladem
551 Kč
Koupit za 551 Kč
96 %
WoodWick Hypnoflora 609,5 g
Doprava:
49 Kč
Skladem
610 Kč
Koupit za 610 Kč
96 %
WoodWick Hypnoflora 609,5 g
Doprava:
49 Kč
Skladem
548 Kč
Koupit za 548 Kč
100 %
WoodWick – Vonná svíčka ve skle Hypnoflora, velká
Doprava:
69 Kč
Skladem
986 Kč
Koupit za 986 Kč
Popis
Produkt "WoodWick sklo velké, Hypnoflora 609 g" spadá do žánru Home Deco. Jedná se o počin nakladatelství "WoodWick" z roku 2024.
Parametry
| Výrobce | WoodWick |
| Hmotnost | 609.5 g |
| Vůně | svěží |
| Vonné | ano |
| Barva | modré |
| Doba hoření | 180 hod |
| Výška | 17.8 cm |
| Hloubka | 10.2 cm |
| Šířka | 10.2 cm |
| Průměr | 9.9 cm |
| Varianta | Hypnoflora |
| Počet knotů | 1 |