Praktická, stylová a hřejivá to je dámská zimní čepice s přírodní bambulí v šedohnědé barvě. Dámská čepice Sára má strojově pletený povrch, motiv úpletu je opatřen copánkovým vzorem. Zimní pletená čepice má v oblasti čela, uší a zátylku dvojitý lem. Díky tomu je její nošení velice komfortní, jelikož dvojitý lem zajistí příjemné teplo v těchto problematických partiích zejména v zimním období. Vnitřní úplet je vyroben z hebkého fleecu, který je velice jemný a hřejitý na dotyk. Zimní čepice je opatřena... Celý popis

Koupit za 690 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Praktická, stylová a hřejivá to je dámská zimní čepice s přírodní bambulí v šedohnědé barvě. Dámská čepice Sára má strojově pletený povrch, motiv úpletu je opatřen copánkovým vzorem. Zimní pletená čepice má v oblasti čela, uší a zátylku dvojitý lem. Díky tomu je její nošení velice komfortní, jelikož dvojitý lem zajistí příjemné teplo v těchto problematických partiích zejména v zimním období. Vnitřní úplet je vyroben z hebkého fleecu, který je velice jemný a hřejitý na dotyk.

Zimní čepice je opatřena přírodní bambulí vyrobenou z liščího ohonu. Dámská čepice s bambulí je velice dobře elastická. Po nasazení se přizpůsobí velikosti hlavy. Čepice nikde netlačí, neodstává, nekrabatí se, neroluje se.

V případě zašpinění je možné ji prát v ruce při teplotě  30oC. Jelikož úplet obsahuje 80% akrylu a 20% vlny, doporučuje se výrobek prát s příměsí Lanolinu. Lanolin ochrání vlněné vlákno a výrobek si zachová své vlastnosti i po vyprání.

Údržba výrobku:

Prát v ruce při teplotě 30oC za použití prostředku s obsahem Lanolinu. Sušit přirozeně rozložené za přístupu vzduchu.

Další tipy pro údržbu výrobku:

- Neperte výrobky s výrobky jiného typu.

- Nežehlit.

- Neodstraňovat skvrny rozpouštědly.

- Nepoužívat sušičku.

- Vždy, prosím, respektujte konkrétní prací symboly uvedené přímo na výrobku.

Podrobný návod, jak nejlépe pečovat o výrobky z vlny, naleznete zde: https://www.vlnenezbozi.cz/rady-a-tipy/vyrobky-z-vlny-udrzba
Zobrazit více

Parametry

Materiál 80% akryl 20% vlna
Barva vícebarevná