X-PAD PROFI Version Dance Pad

87 %
(44 hodnocení)

Popis produktu Popis taneční podložky: Představujeme Vám X-PAD, PROFI Version Dance Pad pro připojení k PC. Jedná se o taneční podložku s maximální životností pro extrémní zátěž, která by slpňovala veškeré nároky jak pro domácí, tak pro komerční použití. X-PAD, PROFI Version Dance Pad je v současnosti bezkonkurenčně nejlepší taneční podložkou pro PC na trhu. Jedná se o podložku kombinující výhody softpadů a hardpadů. Z kategorie softpadů si odnáší velmi příjemný a komfortní povrch, nehlučný... Celý popis

Koupit za 1 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Popis produktu


Popis taneční podložky:


Představujeme Vám X-PAD, PROFI Version Dance Pad pro připojení k PC. Jedná se o taneční podložku s maximální životností pro extrémní zátěž, která by slpňovala veškeré nároky jak pro domácí, tak pro komerční použití.


X-PAD, PROFI Version Dance Pad je v současnosti bezkonkurenčně nejlepší taneční podložkou pro PC na trhu. Jedná se o podložku kombinující výhody softpadů a hardpadů. Z kategorie softpadů si odnáší velmi příjemný a komfortní povrch, nehlučný provoz a skladnost. Z kategorie hardpadů potom vysokou nosnost, extrémně velkou životnost a velmi přesné snímání.


Součástí taneční podložky X-PAD, PROFI Version Dance Pad je speciálně vyvinutá tvrzená molitanová výplň, která hráči poskytuje dokonalou podporu při tanci na podložce. Tato výplň šetří klouby hráče - tlumí nárazy a dopady, ale tak, že se hráč do podložky nepropadá a nemůže tedy dojít ke zkreslování výsledků či diskomfortu při pokročilejší hře. Díky této speciálně vyvinuté výplni je maximálně prodloužena životnost, neboť téměř nedochází k opotřebovávání snímačů.


X-PAD, PROFI Version Dance Pad svému uživateli poskytuje pevnou oporu pro odrazy a pocit tance na hardpadu. Samozřejmostí jsou plasticky vyztužené a vyvýšené šipky pro přesnou orientaci na podložce.


Veškeré rozměry odpovídají současným standardům a požadavkům na nejvyšší třídu tanečních podložek a her.


Díky své váze a možnosti složení do malé krabice se s podložkou snadno a pohodlně manipuluje. Taneční podložka je lehká a zejména v rozložené podobě velice skladná. Odpružení lze snadno vyjmout a společně s taneční podložkou složit na rozměr cca 35x43x25 cm.


Dodávaný software:


Software Playdance a Stepmania (pro PC) v českém i anglickém jazyce a legální hudba na přiloženém CD.


K podložce je přiložen Software StepMania 3.9 (pro Windows XP, VISTA, 7, 8) s možností volby mezi kvalitní kompletní českou verzí hry nebo anglickou verzí hry. Součástí je i legální hudba (213 písní různých žánrů), stejně jako Instalátor DDR.CZ, který za vás provede veškerá nastavení programu StepMania, připraví podložky k okamžitému použití a pokud budete chtít, stáhne vám automaticky další legální hudbu z internetu ZDARMA. Dále stáhne bezplatnou verzi nejmodernějšího programu PlayDance určenou až pro 4 hráče najednou.


Kompatibilita:


Kompatibilní s PC (USB), vhodné pro použití se všemi tanečními simulátory jako např. PlayDance, Stepmania, DWI (Dance With Intensity), ale i pro Dancing Stage a další DDR Dance Dance Revolution hry. Není potřeba žádný driver (Plug&Play).


Veškeré rozměry odpovídají současným standardům a požadavkům na nejvyšší třídu tanečních podložek a her.


Parametry produktu:


Kompatibilita a konektor


USB


Počet šipek 8


Počet aktivních polí 10 (tlačítka START a SELECT)


Délka kabelů 180 cm


Velikost cca 95 x 82 x 2,5 cm


Velikost šipky cca 26,5 x 20 cm


Hmotnost 3 kg


Protiskluzový podklad


ANO


Povrchové provedení umělohmotná tkanina, vyztužené šipky


Vložená výplň tvrzený molitan


Naše doporučení:


Díky speciální ochraně snímačů pevně tvrzenou molitanovou výplní, výztuhou šipek a díky preciznosti a lehkosti snímání je vhodná jak pro začínající, tak velmi pokročilé hráče, kteří podložku zatěžují i několik hodin denně – ze všech nabízených podložek na trhu právě X-PAD, PROFI Version Dance Pad snese nejvyšší zátěž. Skvěle se hodí na klasické domácí použití, večírky a jiné akce. Podložka není určena pro tanec v botách.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce X-Pad