X-treme Dancepad PC

64 %
(3 hodnocení)

  FUN DANCE MAT Hledáte způsob, jak oživit svůj večírek? Potřebujete zajistit více pohybu pro své děti? Nebo se chcete odreagovat po náročném dni v kanceláři? Taneční podložka je pomůcka, která se stane věrným společníkem pro každou příležitost. - Stabilita a bezpečnost díky protiskluzovému materiálu - Lze připojit k počítači pomocí kabelu USB - CD, které můžete nainstalovat na PC, Wii, Xbox nebo PS. - Zážitek umocňuje projekce na velkém televizoru přes HDMI. - Vynikající skladovatelnost... Celý popis

Koupit za 819 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

 

FUN DANCE MAT

Hledáte způsob, jak oživit svůj večírek? Potřebujete zajistit více pohybu pro své děti? Nebo se chcete odreagovat po náročném dni v kanceláři? Taneční podložka je pomůcka, která se stane věrným společníkem pro každou příležitost.

- Stabilita a bezpečnost díky protiskluzovému materiálu

- Lze připojit k počítači pomocí kabelu USB

- CD, které můžete nainstalovat na PC, Wii, Xbox nebo PS.

- Zážitek umocňuje projekce na velkém televizoru přes HDMI.

- Vynikající skladovatelnost

- Kvalitní materiál, který zaručuje dlouhou životnost

 

 

VÍCE ČASU NA ZÁBAVU DÍKY SNADNÉMU OVLÁDÁNÍ

Zažijte nezapomenutelné chvíle s taneční podložkou, kterou jednoduše připojíte k počítači pomocí kabelu USB a zábava může začít. Taneční podložka je kompatibilní s celou řadou tanečních her, stačí si jen vybrat.

 

VÍCE ZÁBAVY

S taneční podložkou se zaručeně nebudete nudit. Je dodávána s CD, které se postará o to, abyste si tanec maximálně užili. Můžete si ji nainstalovat do počítače, konzole Wii, Xbox nebo PS a poté ji promítnout na televizi.

 

PRO DĚTI A DOSPĚLÉ

Odhalte taneční podložku, kterou si užijí nejen děti, ale i dospělí. Díky své jedinečnosti bude bavit úplně každého. Vaše děti už nebudou znát nudu.

 

 

PODPORUJE ZDRAVÝ POHYB A VZTAHY

S touto taneční podložkou objevíte souhru příjemného a užitečného. Kromě spalování kalorií a zlepšování fyzické kondice strávíte nezapomenutelné chvíle s rodinou a přáteli.

 

BEZPEČNOST MÁ NA DLANI

Objevte pocit stability a bezpečí. Zvláštností taneční podložky je protiskluzový materiál, takže se můžete bez obav odvázat a tančit.

 

I TANEČNÍ PODLOŽKA DOKÁŽE UVOLNIT

Perfektní vlastností taneční podložky je také její skladnost. Pokud ji právě nepoužíváte, můžete ji jednoduše složit. Je však příliš zábavná na to, abyste ji odložili na dlouho. Budete ji chtít používat každý den.

 

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

- Rozměry: 95 x 85 cm

- Kompatibilita: USB, HDMI

- CD: ano

 

NÁŠ TIP

 

UNIKÁTNÍ SADA 12 KS BAREV NA OBLIČEJ A TĚLO

Poznejte tuto úžasnou sadu 12 kvalitních barev na obličej i tělo v nádherných pastelových barvách, které jsou letošním hitem. S nimi si můžete vykouzlit jedinečnou kresbu na každou příležitost.

 

 

FANTASTICKÉ INTELIGENTNÍ LED BRÝLE

 

 

Staňte se hvězdou každé párty! Animační LED brýle zaručeně upoutají pozornost. Festival, diskotéka, koncert či halloweenska párty se rázem stanou nezapomenutelnými pro vás i pro všechny zúčastněné.

 

 

UNIKÁTNÍ KARAOKE MIKROFON

 

 

Poznejte tento perfektní karaoke set na každou párty. Užijte si jedinečnou zábavu a profesionální karaoke. Pomohou vám s tím tyto jedinečné mikrofony a vysílací stanice.

 

 

DISCO LED ROTAČNÍ ŽÁROVKA

Tato disco party LED žárovka s jedinečnými barevnými efekty je ideální pro bary, diskotéky, taneční sály, jako bytová dekorace, na pódium, do klubu, na párty a jiné příležitosti. Žárovka může být namontována všude, kde se používá klasická žárovka (E27).

 

 

PERFEKTNÍ STROJ NA CUKROVOU VATU

 

 

Poznejte speciální stroj na cukrovou vatu a vaše chuťové buňky vám poděkují. Cukrová vata se stane senzací každé vaší oslavy, malého setkání přátel či velké rodinné akce. Je to jakýsi symbol dětského štěstí, který si můžete nyní dopřát i vy.

 
Zobrazit více