XGIMI Horizon Pro LED

80 %
(2 hodnocení)

4K výjimečný projektor XGIMI Horizon Pro Nejuniverzálnější přenosný projektor Horizon Pro značky XGIMI je jednoduše ovladatelný a disponuje nativním rozlišením 4K. Projektor poskytuje špičkové funkce, je intiutivní a má kompaktní balení. Projektor zapnete během několika vteřin a v libovolné místnosti si budete připadat jako v kině. Špičková kvalita obrazu, inteligentní zobrazovací funkce a výborný zvuk díky reproduktorům od Harman Kardon - to je projektor Horizon. 2200 ansi LUMENŮ 3840 * 2160... Celý popis

Koupit za 26 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

4K výjimečný projektor XGIMI Horizon Pro

Nejuniverzálnější přenosný projektor Horizon Pro značky XGIMI je jednoduše ovladatelný a disponuje nativním rozlišením 4K. Projektor poskytuje špičkové funkce, je intiutivní a má kompaktní balení. Projektor zapnete během několika vteřin a v libovolné místnosti si budete připadat jako v kině. Špičková kvalita obrazu, inteligentní zobrazovací funkce a výborný zvuk díky reproduktorům od Harman Kardon - to je projektor Horizon.

2200 ansi LUMENŮ
3840 * 2160 rozlišení, 8,29 millionů pixelů
110% DCI-P3 barevný gamut
Inteligentní zarovnání obrazu
Inteligentí vyhýbání se překážkám
Automatická korekce lichoběžníkového zkreslení (±40°)
Automatické zaostřování

Obraz

Křišťálově čistý obraz v kvalitě 4K až do obří úhlopříčky 200″. Superjasná projekce - téměř o 30% oproti ostatním projektorům ve stejné třídě - vyzařuje hvězdných 2200 ANSI lumenů. Projektor tak zobrazuje důsledně živé barvy a podává mimořádně ostrý obraz i ve světlém prostředí. Během několika sekund projektor snadno nastavíte díky funkcím jako je superrychlé spuštění, automatické zaostření, korekce lichoběžníkového zkreslení a nová detekci objektů pomocí umělé inteligence

Projektor kombinuje nejvýkonnější zobrazovací funkce od XGIMI a dává jim ještě více prostoru za přispění vestavěného optického snímače s umělou inteligencí. Díky nízké latenci, ohromujícímu kontrastu a integrované optice podává HORIZON vysoce kvalitní a konzistentní obraz rychleji a s větší mírou automatizace než na jakou jste dosud byli zvyklí.

Obrazový engin X-VUE společnosti XGIMI výrazně zvyšuje jasnost a věrnost podání dynamických snímků. Kvalita obrazu je jasnější a plynulejší. Čistší a realističtější barvy přinášejí skutečně pohlcující divácký zážitek. Technologie interpolace snímků MEMC pracuje s velmi nízkou latencí a s co nejmenším rozmazáním. Vlastní technologie kompenzace (60 Hz) pohybu společnosti XGIMI využívá specializovaný algoritmus, který zabraňuje rozmazaní obrazu. Skvělý kontrastní poměr ve světlém i tmavém prostředí zajišťuje technologie HDR 10.

V projektoru je použitý mimořádně účinný LED zdroj světla, který poskytuje dokonale ostrý a jasný obraz po celou dobu své životnosti – až 17 let, a to i při 4hodinovém každodenním používání.

Zvuk

Projektor disponuje dvěma 8W 45mm reproduktory od ověřeného výrobce reproduktorů Harman Kardon. Kvalitní zvuk jako v kině od Harman Kardon poskytuje bezkonkurenční pohlcení a vyváženost s nízkým zkreslením a vysokou dynamickou odezvou. V kombinaci s technologií DTS Studio Sound dokáže projektor poskytnout virtualizovaný prostorový zvuk s vylepšením dialogů a basů.

Horizon dokonce můžete používat jako vysoce výkonný Bluetooth reproduktor díky možnosti spárování s jakýmkoliv Bluetooth zařízením.

Připojení

Projektor se hravě připojí k libovolnému zařízení díky dvěma portům HDMI a USB, síťovým konektorem LAN a sluchátkovému portu 3,5 mm. Navíc disponuje konektivitou Wi-Fi 2,4/5G a Bluetooth.

Android TV
Google Play
Google Assistant
Chromecast built-in

Šetrný ke zdraví i životnímu prostředí

Horizon Pro je certifikovaný společností TÜV Rheinland na množství emitovaného modrého světla. Váš zrak je v bezpečí i po několikahodinovém sledování. Díky funkci ovládání barev, difúznímu zobrazení a snížené emisi modrého světla bude váš zážitek ze sledování filmů bezpečnější, což oceníte zejména při rodinném sledování s dětmi. 

 

Zobrazení

Technologie displeje:DLP
Čip displeje: 0,47″ DMD
Podporované formáty: HDR10, HLG
Svítivost: 2200 ANSI lumenů
Standartní rozlišení: 3840 x 2160 pixelů
Životnost lampy: 30 000 hodin
Objektiv: s vysokou propustností světla
3D: Ano
MEMC: Ano

Projekční parametry

Projekční poměr:1,2:1
Automatická korekce Keystone: Ano
Automatické ostření: Ano
Automatické přizpůsobení velikosti obrazu: Ano
Automatické vyhnutí se překážkám: Ano
Možnosti projekce:přední, zadní, přední stropní, zadní stropní
Velikost obrazu: 40″ – 200″

Zvuk

Reproduktory: 2 x 8W Harman/Kardon
DTS-HD: Ano
DTS-Studio Sound: Ano
Dolby Digital Plus: Ano
Dolby Audio: Ano
Dolby Digital (DD): Ano
Dolby Digital Plus (DD+): Ano

Systémové parametry

RAM: 2GB
Kapacita úložiště: 32GB
Rychlé spuštění: Ano
Systém: AndroidTV
Zrcadlení displeje: Chromecast/Airscreen

Konektivita

Vstupy: 1 x DC, 2 x HDMI (1 x ARC podporováno), 2 x USB
Výstupy: Sluchátkový 1 x 3,5mm, 1 x Optický
WiFi: Dual-band 2.4/5GHz, 802.11a/b/g/n/ac
Bluetooth: Bluetooth 5.0/BLE

Elektrické parametry

Hlučnost: 
Zobrazit více

Parametry

VGA ne
DVI ne
HDMI ano
Dálkové ovládání ano
Reproduktor ano
WI-FI ano
LAN ano
Hlučnost 30 dB
Výrobce XGIMI
Kontrast 10000 : 1
Životnost lampy v ECO provozu 25000 hodin
Technologie projekce DLP
Nativní rozlišení 3840 x 2160
Hmotnost 2.9 kg
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty