Xiaomi BN43

90 %
(27 hodnocení)

Popis Baterie  Xiaomi BN43  - originální. Originální baterie Xiaomi BN43 určená pro mobilní telefony Xiaomi Redmi Note 4 Global (2017), Redmi Note 4X Koupě nové baterie je ideálním řešením, když váš přístroj už nevydrží tak dlouho jako dříve, a musíte ho neustále nabíjet. Baterie nemá paměťový efekt a je chráněna proti přebití, přepólování a přehřátí. Vlastnosti Xiaomi BN43 Original Baterie 4000 Li-Ion (Bulk) bez paměťového efektu 4000mah Li-Ion   Před prvním použitím baterie doporučuje baterii... Celý popis

Koupit za 188 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Popis Baterie  Xiaomi BN43  - originální.
Originální baterie Xiaomi BN43 určená pro mobilní telefony Xiaomi Redmi Note 4 Global (2017), Redmi Note 4X
Koupě nové baterie je ideálním řešením, když váš přístroj už nevydrží tak dlouho jako dříve, a musíte ho neustále nabíjet. Baterie nemá paměťový efekt a je chráněna proti přebití, přepólování a přehřátí.
Vlastnosti Xiaomi BN43 Original Baterie 4000 Li-Ion (Bulk)

bez paměťového efektu
4000mah
Li-Ion

 
Před prvním použitím baterie doporučuje baterii naformátovat - tj. 3 x plně nabít a vybít do samovolného vypnutí mobilního telefonu.

Kompatibilní zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global (2017), Redmi Note 4X
Bulk-balení: Originální výrobek zabalený v ekonomickém (redukovaném) obalu. Díky redukování přebytečného obalu šetříme životní prostředí a můžeme vám nabídnout daleko výhodnější cenu u originálního výrobku.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Xiaomi
Typ Li-Pol
Hmotnost 52 g
Kapacita baterie 4000 mAh
Napětí (V) 4.4 V