Xiaomi Mi LCD Writing Tablet

91 %
(18 hodnocení)

Xiaomi Mi LCD Writing Tablet 13.5" Jednoduchý zápisník Tablet používá přizpůsobený materiál LCD, takže modrozelený rukopis je velmi jasný. Poskytuje také plynulý zážitek z psaní. Pomocí technologie vysoce citlivého snímání tlaku a přizpůsobené obrazovky LCD je váha písma rukopisu ovlivněna tlakem na psaní, čím větší je tlak, tím silnější a naopak. Pomocí prstů nebo jiných předmětů na obrazovce můžete psát bez prodlení. Se stylusem budete mít lepší zážitek z psaní. Obrazovku můžete snadno vymazat... Celý popis

Koupit za 413 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Xiaomi Mi LCD Writing Tablet 13.5"

Jednoduchý zápisník
Tablet používá přizpůsobený materiál LCD, takže modrozelený rukopis je velmi jasný. Poskytuje také plynulý zážitek z psaní. Pomocí technologie vysoce citlivého snímání tlaku a přizpůsobené obrazovky LCD je váha písma rukopisu ovlivněna tlakem na psaní, čím větší je tlak, tím silnější a naopak. Pomocí prstů nebo jiných předmětů na obrazovce můžete psát bez prodlení. Se stylusem budete mít lepší zážitek z psaní. Obrazovku můžete snadno vymazat pouhým stisknutím tlačítka a můžete kdykoli začít vytvářet.
Žádné záření a neškodné pro děti
Z tabletu nevyzařuje modrý paprsek, nebliká, odráží přirozené světlo. Žádný inkoust a chemické pigmenty, zcela neškodný pro oči a pokožku. Nechybí spínač zámku, aby nedošlo ke ztrátě důležitého obsahu. Pokud obrazovku vymažete 100krát každý den, může buňka s jedním tlačítkem vydržet 1 rok.
Vlastnosti

Speciální 13,5“ LCD displej
Tmavé pozadí nevyzařující modré světlo
Snímá i tlak stylusu
Kreslit lze i prsty a jinými předměty
Tlačítko zamčení obrazovky
Výdrž baterie až 1 rok
Český manuál ke stažení naleznete ZDE
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Xiaomi