Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic Špičkový poslech po celý den     Dlouhá výdrž baterie až 20 hodin Díky důmyslné regulaci spotřeby energie nového čipu lze sluchátka používat zhruba 5 hodin na jedno plné nabití a 20 hodin v kombinaci s nabíjecím pouzdrem. Díky mimořádné výdrži baterie budete poslouchat své oblíbené skladby doslova od rána do noci.     Duální mikrofony Každé sluchátko je vybaveno dvěma zabudovanými, vysoce citlivými mikrofony, které díky technologii formování paprsku... Celý popis

Koupit za 799 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic
Špičkový poslech po celý den

 

 

Dlouhá výdrž baterie až 20 hodin
Díky důmyslné regulaci spotřeby energie nového čipu lze sluchátka používat zhruba 5 hodin na jedno plné nabití a 20 hodin v kombinaci s nabíjecím pouzdrem. Díky mimořádné výdrži baterie budete poslouchat své oblíbené skladby doslova od rána do noci.

 

 
Duální mikrofony
Každé sluchátko je vybaveno dvěma zabudovanými, vysoce citlivými mikrofony, které díky technologii formování paprsku účinně eliminují okolní šum během hovorů. Díky tomu máte jistotu, že vás váš protějšek vždy uslyší, a to i v hlučném prostředí.
 

 

Chytré připojení
Sluchátka Mi True Wireless Earphones 2 Basic zahrnují uživatelské rozhraní MIUI Global. Jakmile dojde k otevření nabíjecího pouzdra, otevře se také rozhraní pro připojení sluchátek. Po spárování lze sluchátka pohodlně ovládat z telefonu a průběžně kontrolovat jejich stav nabití, stejně jako stav nabití nabíjecího pouzdra.
 

 

Chytrá, pohodlná a skutečně bezdrátová
Skutečně bezdrátový design zcela bez omezení. Podle potřeby si můžete nasadit buď levé nebo pravé sluchátko, stejně jako průběžně přepínat mezi režimy pro jedno nebo obě uši. Režim pro obě uši poskytuje dechberoucí kvalitu zvuku, zatímco režim jednoho ucha vám dá větší flexibilitu.

 

 

Díky velkému ovladači je zvuk bohatší a více přirozený
Dynamický ovladač zvuku spolu s velkou 14,2 mm membránou přinášejí plnější, bohatší a více přirozený zvuk, jenž je reprodukován s většími detaily a uvěřitelnější strukturou. Sluchátka se navíc vyznačují podporou kodeku AAC, což ještě více zvyšuje kvalitu a zážitek z poslechu a poskytuje uživatelům křišťálově čistý zvuk.

 

 
Skvěle sedí v uších
Sluchátka se díky svému propracovanému designu skvěle vejdou do ušního kanálku, což uživateli zaručuje vysoké pohodlí při nošení. Každé sluchátko váží pouhých 4,7 gramů. Jejich lehký, kompaktní design nejen že usnadňuje nošení, ale také výrazně snižuje únavu způsobenou dlouhodobým poslechem.

 

 
Ovládání
K přehrávání/pauze, přijmutí/ukončení hovoru nebo zapnutí hlasového asistenta vám stačí dvakrát poklepat na sluchátka. Budete je tak ovládat zcela jednoduše a bez asistence mobilního telefonu.
Příchozí hovor/zavěsit – poklepejte dvakrát na jedno sluchátko

Hlasový asistent – poklepejte dvakrát na levé sluchátko

Přehrávání v obou uších/pauza – poklepejte dvakrát na pravé sluchátko

Přehrávání v jednom uchu/pauza – poklepejte dvakrát na sluchátko

Přerušit přehrávání – vyndejte jedno sluchátko

 

 
Zastaví přehrávání, jakmile zjistí, že jste si je vyndali
Spolehlivou detekci nasazení zaručuje vysoce citlivý kapacitní senzor. Pokud si sluchátka při poslechu vyndáte z uší, přehrávání se zastaví a bude pokračovat automaticky ve chvíli, kdy si je zase nasadíte. Díky tomu získáte jistotu, že při poslechu svých oblíbených skladeb nepřijdete o jediný tón.
 

 

Simultánní přehrávání pro obě uši
Vede k plynulejšímu hraní her a kvalitnějším audiovizuálním zážitkům. Software a hardware sluchátek se spolu se zcela novou architekturou dočkaly hluboké optimalizace. Obě sluchátka jsou vzájemně propojena a zvukový signál je do nich přenášen synchronně. Výrazně vylepšena byla také stabilita pro případ rušení, přičemž zpoždění při přehrávání zvuku bylo účinně sníženo.
 
Zobrazit více

Parametry

Přenos signálu bezdrátová
Sluchátka s ovládáním hlasitosti ano
Doba přehrávání 5 hodin
Účel univerzální
Sluchátka s rádiem ne
Sluchátka s Bluetooth ano
Sluchátka pro nedoslýchavé ne
Kmitočet max 20000 Hz
Kmitočet min 20 Hz
Výrobce Xiaomi
Konstrukce do uší
Konektor USB-C
Typ sluchátek pecky
Hmotnost 9.4 g
Sluchátka s mikrofonem ano
Velikost měniče 14.2 mm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty