Bezdrátové připojení k routeru Xiaomi WiFi Range Extender N300 se bezdrátově připojuje k vašemu routeru, posiluje a rozšiřuje jeho signál do každého koutu domácnosti – i do těch těžko dostupných míst, jako jsou koupelny, balkóny, ložnice. To zajišťuje zvýšené pokrytí spolehlivým a vysokorychlostním internetem pro zařízení, jako jsou notebooky, tablety, smartphony, herní konzole a chytré televizory. 2×2 externí anténa Přidejte Wi-Fi extendery, které výrazně zrychlí váš herní zážitek a zážitek ze... Celý popis

Koupit za 289 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Bezdrátové připojení k routeru
Xiaomi WiFi Range Extender N300 se bezdrátově připojuje k vašemu routeru, posiluje a rozšiřuje jeho signál do každého koutu domácnosti – i do těch těžko dostupných míst, jako jsou koupelny, balkóny, ložnice. To zajišťuje zvýšené pokrytí spolehlivým a vysokorychlostním internetem pro zařízení, jako jsou notebooky, tablety, smartphony, herní konzole a chytré televizory.

2×2 externí anténa
Přidejte Wi-Fi extendery, které výrazně zrychlí váš herní zážitek a zážitek ze sledování filmů. Upgradovaný Xiaomi WiFi Range Extender N300 nyní přichází s 2×2 externí anténou pro udržení přenosové rychlosti 300 Mb/s a zároveň zvýšení stability signálu. Nejlepší připojení je vybráno automaticky, abyste měli lepší zážitek kdykoli a kdekoli.

Připojení až 16 zařízení současně
Jakmile se připojíte ke stávajícímu routeru, vždy získáte spolehlivé připojení, ať už budete sledovat televizi, sledovat nejnovější seriály nebo sdílet šťastné vzpomínky s dětmi prostřednictvím videohovoru.

Další technické parametry:

Rozměry: 80 × 54 × 70 mm.
Typ antény: 2 externí antény.
Bezdrátové standardy: IEEE 802.11b/g/n.
Rychlost signálu: 2,4 GHz, až 300 Mbps.
Bezdrátové zabezpečení: šifrování WPA-PSK/WPA2-PSK.
Zdroj napájení: 100 - 240V / 0,35 A.

Provozní informace:

Provozní teplota: 0 - 40 °C.
Provozní vlhkost: 10 % - 90 % RH (nekondenzující).
Skladovací teplota: -40 - 70 °C.
Spotřeba energie: 3,57 W.

Obsah balení:

Xiaomi Wi-Fi Range Extender N300.
Oznámení o záruce.
Uživatelský manuál.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Xiaomi
Počet externích antén 2

Podobné produkty