Yamaha YDP 145

98 %
(3 hodnocení)

Model YDP-145 obsahuje zvuk klavíru nasamplovaný z vlajkové lodi mezi koncertními křídly Yamaha, modelu CFX — renomovaného klavíru, který poskytuje jiskřivé výšky a silné rezonanční basy spojené ve skvěle expresivním zvuku. YDP-145 má stejně detailní zvuk — od nejnižších až po nejvyšší klávesy — plný jasnosti a bohatý na barevný harmonický obsah. Poskytuje vám mimořádně expresivní sílu a nuance, které autenticky reagují na vaše každodenní cvičení, stejně jako i na vaše nejemotivnější vystoupení.... Celý popis

Koupit za 19 690 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Model YDP-145 obsahuje zvuk klavíru nasamplovaný z vlajkové lodi mezi koncertními křídly Yamaha, modelu CFX — renomovaného klavíru, který poskytuje jiskřivé výšky a silné rezonanční basy spojené ve skvěle expresivním zvuku.

YDP-145 má stejně detailní zvuk — od nejnižších až po nejvyšší klávesy — plný jasnosti a bohatý na barevný harmonický obsah. Poskytuje vám mimořádně expresivní sílu a nuance, které autenticky reagují na vaše každodenní cvičení, stejně jako i na vaše nejemotivnější vystoupení.

Klaviatura GHS (Graded Hammer Standard) s 88 klávesami reprodukuje úhoz akustického piana od přirozeně těžších spodních kláves až po lehčí klávesy v horních oktávách. Poskytuje odezvu a pocit ve stylu klavíru, umožňuje rychlejší střídání tónů a autentické expresivní ovládání. Navíc je zde funkce polovičního stisku damper pedálu, která autenticky napodobuje chování damper pedálu u klavíru a poskytuje bohaté expresivní variace.

Jedním z lákadel akustického klavíru je alikvótní rezonance tvořená vibrací celého nástroje. YDP-145 tuto bohatou alikvótní rezonanci důkladně reprodukuje pomocí průkopnické technologie nazvané Virtual Resonance Modeling Lite (VRM Lite). VRM Lite vytváří bohatě pestrý zvuk simulující komplexní alikvótní tóny vznikajících při šíření vibrací strun na rezonanční desku a další struny, což odpovídá načasování a intenzitě stisku kláves a pedálů.

YDP-145 používá nově vyvinutou konstrukci tzv. tone escapementu - jde o zvukové průduchy na zadní straně nástroje, kterými vychází zvuk vytvářený uvnitř nástroje. Toto vám umožní zažít přirozené vyzařování zvuku a trojrozměrnou rezonanci jako u akustického piana.

YDP-145 má přirozeně autentický zvuk křídla, ale jsou zde vestavěny také různé zvuky dalších nástrojů. Celkem je zde 10 zvuků — včetně elektrického piana, varhan, vibrafonu a smyčců.

YDP-145 má také 353 vestavěných skladeb, včetně 50 slavných klasických klavírních skladeb a 303 komplexních cvičících skladeb čerpajících ze slavných metod autorů jako jsou Beyer, Burgmüller, Czerny a Hanon. Nástroj je také kompatibilní se zdarma dostupnou aplikací Smart Pianist — jednoduše si stáhněte tuto aplikaci a propojte ji s vaším nástrojem.

Technické parametry:

- počet kláves: 88

- klaviatura: kladívková GHS

- počet pedálů: 3

- vnitřní ozvučení: 2x 8 W

- sluchátkový výstup: 2x

- USB host: Ano

- generování zvuků: Yamaha CFX

- polyfonie: 192

- počet zvuků: 10

- efektová jednotka: Ano

- sekvencer: Ano

- počet stop/song: 2

- počet songů: 10

- velikost vnitřní paměti: 100 KB/Song (zhruba 11000 not)

- přehrávání a záznam: SMF (Standard MIDI File)

- rozměry: 135,7 x 81,5 x 42,2 cm (Š x V x H)

- hmotnost: 38 kg

barva: hnědá
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Yamaha
Počet kláves 88
Polyfonie 192 hlasů
Rozměry 135.7 x 42.2 x 81.5 cm
Hmotnost 38 kg

Podobné produkty