Lovecký nůž, s nerezovou čepelí, hliníkovou rukojetí a řezačem pásek. Nůž je určen především pro milovníky nožů a fandy značky Yato. Čepel délky 95 mm je zhotovena z kvalitní nerezové oceli, lakované do matné, černé barvy a je navíc vybavena ozubením na konci ostří. Tvar čepele „drop point“ je nejuniverzálnější lovecká čepel, je vhodná pro porcování masa i stahování kůže, ale díky snížené špičce, lze využít i k bodání. Samozřejmostí je jednoduchá pojistka, která se používá posunem do strany, čímž... Celý popis
Koupit za 180 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
96 %
YT-76052 YATO YATO YT-76052 NŮŽ KAPESNÍ ZAVÍRACÍ 200MM
Doprava:
99 Kč
180 Kč
Koupit za 180 Kč
98 %
YATO YT-76052
Doprava:
30 Kč
Skladem
167 Kč
Koupit za 167 Kč
97 %
YATO YT-76052
Doprava:
49 Kč
Skladem
259 Kč
Koupit za 259 Kč
80 %
YATO YT-76052
Doprava:
79 Kč
271 Kč
Koupit za 271 Kč
97 %
YATO YT-76052
Doprava:
68 Kč
Skladem
252 Kč
Koupit za 252 Kč
Popis
Lovecký nůž, s nerezovou čepelí, hliníkovou rukojetí a řezačem pásek.
Nůž je určen především pro milovníky nožů a fandy značky Yato. Čepel délky 95 mm je zhotovena z kvalitní nerezové oceli, lakované do matné, černé barvy a je navíc vybavena ozubením na konci ostří. Tvar čepele „drop point“ je nejuniverzálnější lovecká čepel, je vhodná pro porcování masa i stahování kůže, ale díky snížené špičce, lze využít i k bodání.
Samozřejmostí je jednoduchá pojistka, která se používá posunem do strany, čímž se uvolní čepel a je tak možné nůž rychle a pohotově složit.
Rukojeť nože je profilovaná pro příjemný, pohledný a v neposlední řadě bezpečný úchop. Je navíc vybavena žiletkovým nožem, k přeřezání stahovacích pásek apod.
Technická data materiál nerezová ocel, aluminiumbarva černá, červená metalickápojistka anodélka 200 mm
Nůž je určen především pro milovníky nožů a fandy značky Yato. Čepel délky 95 mm je zhotovena z kvalitní nerezové oceli, lakované do matné, černé barvy a je navíc vybavena ozubením na konci ostří. Tvar čepele „drop point“ je nejuniverzálnější lovecká čepel, je vhodná pro porcování masa i stahování kůže, ale díky snížené špičce, lze využít i k bodání.
Samozřejmostí je jednoduchá pojistka, která se používá posunem do strany, čímž se uvolní čepel a je tak možné nůž rychle a pohotově složit.
Rukojeť nože je profilovaná pro příjemný, pohledný a v neposlední řadě bezpečný úchop. Je navíc vybavena žiletkovým nožem, k přeřezání stahovacích pásek apod.
Technická data materiál nerezová ocel, aluminiumbarva černá, červená metalickápojistka anodélka 200 mm
Parametry
| Výrobce | Yato |
| Typ | zavírací |
| Délka čepele | 95 mm |
| Celková délka | 200 mm |
| Hmotnost | 188 g |
| Délka rukojeti | 10.5 cm |
| Materiál čepele | nerezová ocel |
| Typ využití | pro náročnější úkony (≥ 9 cm) |
| Rychlost otevření | rychlé otevření |
| Materiál rukojeti | hliník |
| Odolnost proti vlhkosti | s vysokou odolností proti vlhkosti |
| Bezpečnostní pojistka | ano |
| Typ ostří | s částečně pilovitým ostřím |