Značka Yeelight je součástí ekosystému Xiaomi. Yeelight GU10 Dimmable - chytrá, energeticky úsporná žárovka Chytrá stmívatelná žárovka Yeelight GU10 nejen fantasticky osvětlí místnosti ve vaší domácnosti, ale také vám umožní nastavit jas světla. Její instalace je velmi snadná a díky dálkovému ovládání a možnosti seskupování je její používání ještě snazší a příjemnější. Zařízení je také energeticky úsporné - v pohotovostním režimu spotřebuje pouze 0,23 W. Při jeho používání se proto nemusíte... Celý popis

Koupit za 150 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Značka Yeelight je součástí ekosystému Xiaomi.

Yeelight GU10 Dimmable - chytrá, energeticky úsporná žárovka

Chytrá stmívatelná žárovka Yeelight GU10 nejen fantasticky osvětlí místnosti ve vaší domácnosti, ale také vám umožní nastavit jas světla. Její instalace je velmi snadná a díky dálkovému ovládání a možnosti seskupování je její používání ještě snazší a příjemnější. Zařízení je také energeticky úsporné - v pohotovostním režimu spotřebuje pouze 0,23 W. Při jeho používání se proto nemusíte obávat vysokých účtů za elektřinu.

Nastavení jasu světla

Jednou z nejdůležitějších funkcí žárovky je nastavení jasu světla, které generuje. Pomocí této možnosti můžete osvětlení snadno přizpůsobit svému vkusu, potřebám nebo zvláštní příležitosti. Nastavte velmi jasné světlo, když se potřebujete na chvíli soustředit - například při práci nebo studiu. Dáváte přednost relaxaci a odpočinku? Zvolte měkké světlo, která podporuje klid.

Dálkové ovládání osvětlení

Přidejte žárovku do aplikace Yeelight a získejte nad ní dálkové ovládání. Jakmile tak učiníte, získáte možnost zapínat a vypínat světlo pomocí chytrého telefonu, nastavovat jas, nastavovat rozvrhy nebo vytvářet scény. Výrobek je také kompatibilní s aplikacemi Google Assistant, Amazon Alexa a Samsung SmartThings, takže vám s jeho ovládáním může pomoci i váš chytrý asistent.

Seskupte žárovky a užijte si ještě pohodlnější ovládání

Věděli jste, že nemusíte ovládat každou žárovku zvlášť? Pokud chcete, využijte možnosti seskupit zařízení a ovládat jich libovolný počet současně. Úhel rozložení světla stmívatelných žárovek GU10 je 36°, takže se vyplatí například v obývacím pokoji nebo v ložnici jich nainstalovat několik a poté je seskupit a libovolně nastavit jejich provoz podle příležitosti. Tímto způsobem osvětlíte místnosti ve svém domě přesně tak, jak chcete.

Nainstalujete ji bez problémů

Navzdory svým velkým schopnostem se přístroj velmi snadno používá. Jeho instalace také není příliš problematická. Stačí žárovku zašroubovat, poté ji připojit k Wi-Fi a v několika jednoduchých krocích nakonfigurovat - celým procesem vás provede aplikace Yeelight. Od pohodlného ovládání chytrého osvětlení vás dělí jen pár okamžiků.

Úspora elektřiny a peněz

Energeticky úsporná stmívatelná žárovka GU10 je levná a šetrná k životnímu prostředí. V pohotovostním režimu nespotřebovává mnoho proudu a její maximální příkon je pouze 4,8 W. To znamená, že se jejím používáním nemusíte obávat vysokých účtů. Stmívatelná žárovka GU10 vám nejen poskytne osvětlení snů, ale také ušetří elektřinu a peníze!

Balení dále zahrnuje:

Uživatelskou příručku

Specifikace:

Výrobce

Yeelight

Název

Yeelight Smart LED žárovka GU10 (stmívatelná)

Model

YLDP004

Rozměry

Ø50x54 mm

Hmotnost

52,5 g

Jas

350 lm

Teplota barev

2700 K

Napětí

220-240 V ~ 50/60 Hz

Jmenovitý výkon

4,8 W

Pracovní teplota

-10 °C - 40 °C

Provozní vlhkost prostředí

0-85 % rF

CRI

Ra 80

IP

IP20

Spotřeba energie v pohotovostním režimu

≤ 0,5 W

Účiník

0,5

Bezdrátové připojení

WLAN IEEE 802.11 b/g/n 2,4GHz

Energetická účinnost

F

Životnost

15 000 h

Podporované operační systémy

Android 4.4 (nebo novější verze) a IOS 9.0 (nebo novější verze)

Úhel rozložení světla

36°

Počet kusů v balení

1
Zobrazit více

Parametry

Barva světla bílá
Chromatičnost 2700 K
Energetická třída G
Výrobce Yeelight
Typ osvětlení LED žárovky
Smart ano
Wi-Fi 2,4 GHz ano
Životnost 15000 h
Světelný tok 350 lm
Patice GU10
Napětí 240 V
Index podání barev (CRI) 80
Zobrazit více parametrů