Z98 hnědá

100 %
(1 hodnocení)

Závěsoviny se vzorem Vhodné k dekoraci a zastínění Oboustranný žakarový vzor Metrážové závěsy jsou dodávány v šíři 150 cm. Výška se stříhá na přání zákazníka. Cena je uvedena  za 1 bm. OBOUSTRANNÉ PROVEDENÍ Rubová a lícová strana mají mezi sebou navzájem přehozené barvy podkladu a vzoru. jednoduchým otočením závěsu docílíte změny Vašeho interiéru. Gramáž: 210 g/m2 Šíře: 150 cm Materiál: 100% polyester Pamatujte opět na to, že závěs budete chtít nařasit a potřebujete tak 1,5 až 2násobek... Celý popis

Koupit za 209 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Závěsoviny se vzorem

Vhodné k dekoraci a zastínění
Oboustranný žakarový vzor

Metrážové závěsy jsou dodávány v šíři 150 cm. Výška se stříhá na přání zákazníka. Cena je uvedena  za 1 bm.
OBOUSTRANNÉ PROVEDENÍ Rubová a lícová strana mají mezi sebou navzájem přehozené barvy podkladu a vzoru. jednoduchým otočením závěsu docílíte změny Vašeho interiéru.
Gramáž: 210 g/m2 Šíře: 150 cm Materiál: 100% polyester
Pamatujte opět na to, že závěs budete chtít nařasit a potřebujete tak 1,5 až 2násobek zaměřené šířky. Nejčastější volbou našich zákazníků jsou dva kusy závěsu (jeden na každou stranu okna). Pokud potřebujete širší rozměr, můžete zakoupit více kusů a závěsy pověsit vedle sebe. UPOZORNĚNÍ: Jedná se o stříhaný produkt, i přes naši veškerou snahu nemusí být střih zcela rovný. Nezapomeňte k tomuto produktu při objednání připočíst materiál na zavěšení a začištění krajů. Z kapacitních důvodů závěsy neobšíváme a jinak neupravujeme.
Zobrazit více