zahrada-XL Automatická zatahovací markýza oranžová a hnědá 4 x 3 m

0 %
(0 hodnocení)

Posaďte se pod tuto skvělou automaticky zatahovací markýzu a vychutnejte si na zahradě chladivý nápoj a odpolední svačinku nebo si jen tak užijte posezení s přáteli! - Materiál s dlouhou životností: Rám markýzy je vyroben z práškově lakovaného hliníku, který je robustní a hodně toho vydrží. Tkanina s PU povrchovou úpravou je odolná proti UV záření. Ochrání vaši rodinu i hosty před UV zářením a oslňujícím slunečním světlem. - Zatahovací markýza: Zahradní stříška je zatahovací, takže vyhovuje různým... Celý popis

Popis

Posaďte se pod tuto skvělou automaticky zatahovací markýzu a vychutnejte si na zahradě chladivý nápoj a odpolední svačinku nebo si jen tak užijte posezení s přáteli!

- Materiál s dlouhou životností: Rám markýzy je vyroben z práškově lakovaného hliníku, který je robustní a hodně toho vydrží. Tkanina s PU povrchovou úpravou je odolná proti UV záření. Ochrání vaši rodinu i hosty před UV zářením a oslňujícím slunečním světlem.
- Zatahovací markýza: Zahradní stříška je zatahovací, takže vyhovuje různým požadavkům. Při roztažení poskytuje chladivý stín a při zatažení nebrání výhledu.
- Snadná obsluha: Zahradní markýzu snadno roztáhnete a zatáhnete pomocí dálkového ovladače. Dlouhá ruční klika vám poslouží k hladkému ovládání venkovní stříšky v případě, že je bez elektřiny. Montáž této zatahovací markýzy je snadná.
- Nástěnné provedení: Markýzu lze snadno připevnit na stěnu pomocí přiložených nástěnných držáků a nezabírá tak žádné místo na podlaze.
- Široké použití: Elektrická markýza má jednoduchý a stylový design, který dobře zapadne do vašeho domova i komerčního prostředí. Hodí se na různá místa, jako jsou balkony, terasy, dvory, restaurace, kavárny, obchody a další.

- Barva: oranžová a hnědá
- Materiál rámu: práškově lakovaný hliník
- Materiál markýzy: textil (100% polyester) s PU povlakem
- Rozměry: 4 x 3 m (D x Š)
- Napětí: 230 V, 50 Hz
- Výkon: 155 W
- Točivý moment: 20 Nm
- Rychlost: 13 ot/min
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1x markýza
- 1x rám
- 1x motor
Zobrazit více

Parametry

Výrobce zahrada-XL