Posaďte se pod tuto zatahovací markýzu a vychutnejte si na zahradě chladivý nápoj a odpolední svačinku nebo si jen tak užijte posezení s přáteli! - Materiál s dlouhou životností: Rám markýzy je vyroben z práškově lakovaného hliníku, který je robustní a hodně toho vydrží. Tkanina s PU povrchovou úpravou je odolná proti UV záření. Ochrání vaši rodinu i hosty před UV zářením a oslňujícím slunečním světlem. - Zatahovací funkce: Stříška nad okno je zatahovací, takže vyhovuje různým požadavkům. Při roztažení... Celý popis

Koupit za 17 329 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Posaďte se pod tuto zatahovací markýzu a vychutnejte si na zahradě chladivý nápoj a odpolední svačinku nebo si jen tak užijte posezení s přáteli!

- Materiál s dlouhou životností: Rám markýzy je vyroben z práškově lakovaného hliníku, který je robustní a hodně toho vydrží. Tkanina s PU povrchovou úpravou je odolná proti UV záření. Ochrání vaši rodinu i hosty před UV zářením a oslňujícím slunečním světlem.
- Zatahovací funkce: Stříška nad okno je zatahovací, takže vyhovuje různým požadavkům. Při roztažení poskytuje chladivý stín a při zatažení nebrání výhledu.
- Nástěnné provedení: Zatahovací stříšku lze snadno připevnit na stěnu pomocí přiložených nástěnných držáků a nezabírá tak žádné místo na podlaze.
- Široké použití: Motorová markýza má jednoduchý a stylový design, který dobře zapadne do vašeho domova i komerčního prostředí. Hodí se na různá místa, jako jsou balkony, terasy, dvory, restaurace, kavárny, obchody a další.

- Markýza:
- Barva: modrá a bílá
- Materiál: textil (100% polyester) s PU povlakem
- Rozměry: 4 x 3 m (D x Š)
- Rám:
- Barva: černá
- Materiál: práškově lakovaný hliník
- Napětí: 230 V, 50/60 Hz
- Výkon: 226 W
- Točivý moment: 40 Nm
- Rychlost: 13 ot/min
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1x zatahovací markýza
- 1 x dálkové ovládání
Zobrazit více

Parametry

Výrobce zahrada-XL