Posaďte se pod tuto skvělou zatahovací markýzu a vychutnejte si na zahradě chladivý nápoj a odpolední svačinku nebo si jen tak užijte posezení s přáteli! - Materiál s dlouhou životností: Rám markýzy je vyroben z práškově lakovaného hliníku, který je robustní a hodně toho vydrží. Tkanina s PU povrchovou úpravou je odolná proti UV záření. Ochrání vaši rodinu i hosty před UV zářením a oslňujícím slunečním světlem. - Zatahovací markýza: Zahradní stříška je zatahovací, takže vyhovuje různým požadavkům.... Celý popis

Koupit za 17 612 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Posaďte se pod tuto skvělou zatahovací markýzu a vychutnejte si na zahradě chladivý nápoj a odpolední svačinku nebo si jen tak užijte posezení s přáteli!

- Materiál s dlouhou životností: Rám markýzy je vyroben z práškově lakovaného hliníku, který je robustní a hodně toho vydrží. Tkanina s PU povrchovou úpravou je odolná proti UV záření. Ochrání vaši rodinu i hosty před UV zářením a oslňujícím slunečním světlem.
- Zatahovací markýza: Zahradní stříška je zatahovací, takže vyhovuje různým požadavkům. Při roztažení poskytuje chladivý stín a při zatažení nebrání výhledu.
- Nástěnné provedení: Markýzu lze snadno připevnit na stěnu pomocí přiložených nástěnných držáků a nezabírá tak žádné místo na podlaze.
- Široké použití: Zatahovací stříška má jednoduchý a stylový design, který dobře zapadne do vašeho domova i komerčního prostředí. Hodí se na různá místa, jako jsou balkony, terasy, dvory, restaurace, kavárny, obchody a další.

- Barva: oranžová a hnědá
- Materiál rámu: práškově lakovaný hliník
- Materiál markýzy: textil (100% polyester) s PU povlakem
- Rozměry: 4,5 x 3 m (D x Š)
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1x markýza
- 1x rám
Zobrazit více

Parametry

Výrobce zahrada-XL