Synergická směs oleje z mikroskopických mořských řas s vysokým obsahem kyselin EPA, DHA a DPA, extra panenského předsklizňového olivového oleje bohatého na kyselinu olejovou (OA) a polyfenoly, oleje z hadincových semínek s velkým podílem kyselin SDA, ALA a GLA a veganského vitaminu D3. Přípravek BalanceOil+ Vegan pomáhá chránit buňky před poškozením oxidací („rezivěním“) a bezpečně upravuje poměr kyselin omega-6:3, čímž podporuje normální funkci mozku, srdce a imunitního systému.   Obsah: 300ml... Celý popis

Koupit za 1 961 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Synergická směs oleje z mikroskopických mořských řas s vysokým obsahem kyselin EPA, DHA a DPA, extra panenského předsklizňového olivového oleje bohatého na kyselinu olejovou (OA) a polyfenoly, oleje z hadincových semínek s velkým podílem kyselin SDA, ALA a GLA a veganského vitaminu D3.

Přípravek BalanceOil+ Vegan pomáhá chránit buňky před poškozením oxidací („rezivěním“) a bezpečně upravuje poměr kyselin omega-6:3, čímž podporuje normální funkci mozku, srdce a imunitního systému.

 

Obsah: 300ml

- Normální funkce mozku

- Normální funkce srdce

- Normální funkce imunitního systému

- Bezpečně a efektivně zvyšuje hladinu EPA a DHA v těle

- Napomáhá vyvážení optimálního poměru Omega-6/

- Omega-3 mastných kyselin

- Zvyšuje hladiny polyfenolů, a chrání tak krevní lipidy před oxidativním stresem

- Přispívá k normální funkci zraku, normální hladině triglyceridů, v krvi, k normálnímu krevnímu tlaku, normální hladině kalcia v krvi prospívá kostem, napomáhá zdravé funkci svalů, zdravým zubům a zdravému dělení buněk.

FUNKCE MOZKU
Mastné kyseliny EPA a DHA mají schválená zdravotní tvrzení pro normální činnost mozku. DHA přispívá k normálnímu vývinu mozku plodu a kojenců. Omega-3 mastné kyseliny s dlouhým řetězcem jsou důležité nejen pro nás, ale i pro příští generace.
FUNKCE SRDCE
Mastné kyseliny EPA a DHA mají schválená zdravotní tvrzení pro zdraví srdce; přispívají k jeho normální činnosti.
IMUNITNÍ SYSTÉM
BalanceOil obsahuje vitamín D, který má zásadní vliv na imunitní systém a přispívá k jeho normální funkci.

Složení: 

Rybí olej emulgátory (frakcionovaný kokosový olej, polyglycerolpolyricinoleát, mono a diglyceridy mastných kyselin, ovesný olej, lecitin, citrusový olej, olivový olej), lecitin, citrusový olej, olivový olej), smíšené tokoferoly (antioxidant), přírodní aroma citronu, vitamin D, (cholekalciferol).

 

 

 

 

 

 

 

 

BYLO PROKÁZÁNO, ŽE POTŘEBNÉ ROVNOVÁHY JE DOSAŽENO ZA 120 DNŮ
Certifikované laboratoře prozkoumaly na 200 000 krevních testů (stav k srpnu 2017), takže se nám podařilo shromáždit největší databázi krevních vzorků na světě. Průměrný poměr Omega-6 a Omega-3 mastných kyselin u lidí, kteří nepoužívají žádný doplněk Omega-3, je 12:1 v Severských zemích, 15:1 v Evropě a 25:1 v USA. Po 120 dnech užívání BalanceOil se průměrný poměr těchto kyselin snížil na 5:1, a ve spoustě případů dosáhl hodnoty méně než 3:1.

DOPORUČENÉ POUŽITÍ: 

Doporučené užívání: 0,15 ml na kilogram tělesné hmotnosti. Upravte dávku podle tělesné hmotnosti. Dospělí s tělesnou hmotností do 50 kg: 7,5 ml denně. Dospělí s tělesnou hmotností do 80 kg: 12 ml denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly sloužit jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Upozornění: Užíváte-li léky na ředění krve, před použitím BalanceOil+ se poraďte se svým lékařem.

SKLADOVÁNÍ: 
Neotevřené láhve skladujte na tmavém suchém místě při pokojové teplotě nebo v lednici. Otevřené láhve skladujte v lednici a spotřebujte do 45 dnů. Při teplotě nižší než 4 °C se olej může v důsledku tuhnutí olivového oleje zakalit. Při pokojové teplotě zákal zmizí. Uchovávejte mimo dosah dětí.

POZNÁMKA: Doplňky stravy nenahrazují různorodé a vyvážené stravování. Jste-li těhotná nebo kojící matka nebo užíváte-li léky na ředění krve, poraďte se ohledně užívání BalanceOil s vaším lékařem.

ZDROJ: ZINZINO

 Další informace o OMEGA naleznete v blogu  zde: https://www.kvalitnizivot.com/clanky-2/

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Zinzino
Forma produktu oleje
Objem 300 ml
Oblast užití celkové zdraví
Určení unisex
Značka Zinzino
Věková skupina pro dospělé
Vitamíny ano
Superfood ne
Způsob podání perorální podání
CBD ne
CBG ne
Zobrazit více parametrů