BalanceOil+ je zcela přírodní potravinový doplněk zajišťující rovnováhu polyfenolů a omega kyselin. Je bohatý na olivové polyfenoly, mastnou kyselinu omega-3 a vitamín D3. Bezpečným způsobem reguluje a zachovává hladiny kyselin EPA +DHA i vyvážený poměr kyselin omega-6 a omega-3 ve vašem těle, přičemž zároveň chrání vaše buňky před oxidací. Obsahuje prvotřídní směs olejů získávaných z volně žijících drobných ryb a extra panenský olej z ručně sklizených oliv. Dokonale přírodní složky: Rybí olej... Celý popis

Koupit za 1 435 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

BalanceOil+ je zcela přírodní potravinový doplněk zajišťující rovnováhu polyfenolů a omega kyselin. Je bohatý na olivové polyfenoly, mastnou kyselinu omega-3 a vitamín D3. Bezpečným způsobem reguluje a zachovává hladiny kyselin EPA +DHA i vyvážený poměr kyselin omega-6 a omega-3 ve vašem těle, přičemž zároveň chrání vaše buňky před oxidací. Obsahuje prvotřídní směs olejů získávaných z volně žijících drobných ryb a extra panenský olej z ručně sklizených oliv.
Dokonale přírodní složky:

Rybí olej z volně žijících drobných ryb
Extra panenský olivový olej lisovaný za studena
Vitamín D3 je získáván z přírodního zdroje
Obsahuje pouze přírodní ochucující a aromatickélátky

Hlavní přínosy: 

Přispívá k normální mozkové funkci, protože denní dávka obsahuje 700 mg DHA
Přispívá k normální srdeční činnosti, protože denní dávka obsahuje 1300 mg EPA a 700 mg DHA
Přispívá k normálnímu imunitnímu systému, protože denní dávka obsahuje 20 μg vitamín D3
Pomáhá udržovat příznivé hladiny kyselin EPA a DHA ve vašem těle
Pomáhá udržovat optimální hladiny mastných kyselin omega-6:3 ve vašem těle
Pomáhá udržovat hladiny polyfenolů ve vašem těle, čímž napomáhá ochraně krevních lipidů před oxidačním stresem
Podporuje zdravou a normální funkci očí, protože obsahuje 700 mg DHA
Přispívá k normálním kostem, svalové funkci, normálním zubům a dělení buněk, protože denní dávka obsahuje 20 μg vitamínu D3
Podporuje normální hladiny triglyceridů v krvi, normální krevní tlak a normální hladiny vápníku v krvi

Dávkování: 0,15 ml na kilogram tělesné hmotnosti. Upravte dávku podle tělesné hmotnosti. Dospělí s tělesnou hmotností do 50 kg: 7,5 ml denně. Dospělí s tělesnou hmotností do 80 kg: 12 ml denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly sloužit jako náhrada pestré a vyvážené stravy.
Složení: Rybí olej (z ančoviček, makrel, sardinek), olivový olej lisovaný za studena, smíšené tokoferoly (antioxidanty), přírodní příchutě*, vitamín D3 (cholekalciferol).
* Přírodní vanilková příchuť* Přírodní citronová příchuť* Přírodní příchuť pomeranč, citron, máta* Přírodní příchuť grapefruit, citron, limetka* Přírodní tutti frutti
Obsah: 300 ml
Údaje o doplňku stravy:

 Nutriční hodnota a obsah v:
12 ml

Rybí tuk
6627 mg

omega-3 mastné kyseliny
2478 mg

   z toho C20:5 EPA
1283 mg

   z toho C22:6 DHA
683 mg

Olivový olej
4092 mg

   z toho kyselina olejová (omega-9)
3069 mg

   z toho polyfenoly
3,5 mg

Vitamín D3 (400 % of RV*)
20 ug

*RV = referenční hodnota
 

Více informací:
BalanceOil+: dokonale vyvážený soulad mezi rybím a olivovým olejem a prokazatelnými výsledky Vědecky podložená receptura přípravku BalanceOil+ kombinuje rybí olej jedinečné jakosti s příznivým podílem omega-3 i omega-7 a s vědecky osvědčeným množstvím olivového oleje, který je bohatým zdrojem polyfenolů, fytonutrientů a omega-9, a který zvyšuje oxidační stabilitu lipidů omega-3.4 Polyfenoly se vážou na omega-3 a působí jako účinné antioxidanty, které zabraňují oxidaci lipidů.4 Polyfenoly olivového oleje napodobují polyfenoly běžně obsažené v rybách a zajišťují přenos křehkých omega-3 v těle, kde je bezpečně ukládají do buněčných membrán. Polyfenoly a lipidy z mořských ryb spolupracují vysoce synergickým způsobem, čímž umožňují, aby tělo bezpečně vstřebalo, upravilo si a udržovalo hladiny omega-3 nad požadovanými 8 %, které jsou zapotřebí k tomu, aby bylo dosaženo rovnováhy omega-6:3 v poměru nižším než 3:1. Průměrný poměr omega-6:3 u osob, které neužívají potravinové doplňky s omega-3, je v severní Evropě 12:1, v Evropě 15:1 a v USA 25:1, což ukazují výsledky z největší světové databáze esenciálních mastných kyselin s více než 600 000 testy analyzovanými nezávislou laboratoří Vitas Analytical Services. Po užívání produktů BalanceOil+ Premium po dobu 120 dnů je průměrný poměr ve všech těchto zeměpisných oblastech nižší než 3:1.
Upozornění: Užíváte-li léky na ředění krve, před použitím BalanceOil+ se poraďte se svým lékařem.
Skladování: Neotevřené lahvičky skladujte na tmavém suchém místě při pokojové teplotě, nebo v lednici. Otevřené lahvičky skladujte v lednici a spotřebujte do 45 dnů. Při teplotách nižších než 4 °C se olej může v důsledku tuhnutí olivového oleje zakalit. Při pokojové teplotě se olej opět vyčistí. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Zinzino
Forma produktu oleje
Objem 300 ml
Oblast užití celkové zdraví
Určení unisex
Značka Zinzino
Věková skupina pro děti a dospělé
Vitamíny ano
Superfood ne
Způsob podání perorální podání
Vhodné pro děti od od 2 let
CBD ne
CBG ne
Zobrazit více parametrů