Zinzino BalanceOil+ Vegan popis Synergická směs oleje z mořských řas s vysokým obsahem EPA, DHA a DPA, extra panenského olivového oleje z oliv sklizených před hlavním sběrem s vysokým obsahem omega-9 mastných kyselin (OA) a polyfenolů, oleje ze semen hadince jitrocelového SDA, ALA a GLA a veganského vitaminu D3. Náš BalanceOil+ Vegan pomáhá chránit buňky před oxidací a bezpečně upravuje váš poměr Omega-6:3, podporuje normální funkci mozku, srdce a imunitního systému. Vlastnosti - optimální funkce... Celý popis

Koupit za 2 764 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Zinzino BalanceOil+ Vegan popis

Synergická směs oleje z mořských řas s vysokým obsahem EPA, DHA a DPA, extra panenského olivového oleje z oliv sklizených před hlavním sběrem s vysokým obsahem omega-9 mastných kyselin (OA) a polyfenolů, oleje ze semen hadince jitrocelového SDA, ALA a GLA a veganského vitaminu D3.

Náš BalanceOil+ Vegan pomáhá chránit buňky před oxidací a bezpečně upravuje váš poměr Omega-6:3, podporuje normální funkci mozku, srdce a imunitního systému.

Vlastnosti

- optimální funkce mozku

- dobré pro vaše srdce

- dobré pro váš imunitní systém

- pomáhá udržovat normální EPA a DHA ve vašem těle

- pomáhá udržovat normální hladiny Omega-6: Omega-3 ve vašem těle

- pomáhá udržovat hladinu polyfenolu ve vašem těle na podporu krevních lipidů před oxidačním stresem

- podporuje funkci očí,

- pomáhá udržovat hladiny triglyceridů a krevního tlaku, které jsou již v rámci normálních limitů, a podporuje zdravé kosti, svaly, zuby a buňky

Složení
Olej z řas

Olej získaný z mořských mikrořas Schizochytrium je bohatý na Omega-3 mastné kyseliny, kyselinu eikosapentaenovou (EPA) a kyselinu dokosahexaenovou (DHA). Představuje první vegetariánský produkt EPA/DHA, který poskytuje biologickou alternativu k tradičním rybím olejům. Vyrábí se v USA, v závodě pod přísným dohledem a kontrolou Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA).

Olej z hadince jitrocelového

Proces čištění oleje ze semen hadince jitrocelového lisovaného za studena probíhá při nízké teplotě, kdy prochází rafinováním, bělením, odstraněním pachu a zimováním, čímž se získá jasný bledě žlutý vzhled a neutrální vůně. Je bez obsahu GMO, bohatý na Omega-3 mastné kyseliny Omega-3SDA a ALA, jakož i na Omega-6 mastné kyseliny GLA. Olej ze semen hadince jitrocelového, který je ideální volbou pro vegetariány a vegany, má ideální profil mastných kyselin. V první řadě obsahuje dvojnásobné množství kyselin Omega-3 ve srovnání s kyselinami Omega-6, díky čemuž pomáhá dosáhnout rovnováhy mezi poměrem kyselin Omega-6 a Omega-3.

Tím se liší od většiny vegetariánských olejů, které obsahují nadměrné množství kyselin Omega-6. Olej ze semen hadince jitrocelového také obsahuje vzácnou mastnou kyselinu Omega-3 SDA, která se v těle přeměňuje na EPA až pětkrát lépe než typická rostlinná kyselina Omega-3 ALA, obsažená například ve lněném semínku. Je toho však víc. Olej ze semen hadince jitrocelového obsahuje také cennou mastnou kyselinu Omega-6 GLA.

Extra panenský olivový olej

Španělská oliva Picual je vybrána pro bohatý obsah Omega-9 a velmi vysoký obsah antioxidantů. Olivy jsou v kvalitě před hlavní sklizní a při zpracování se vyberou jádra a pouze plody se lisují za studena, což vede ke vzniku extra panenského oleje bohatého na Omega-9 (kyselina olejová) s velmi vysokým obsahem antioxidantů zvaných polyfenoly (nad 750 mg/kg 5), které mají několik příznivých účinků. Polyfenoly chrání přípravek BalanceOil+ Vegan v láhvi, ale co je důležitější, také vaše buňky.

Vitamin d3

Náš exkluzivní veganský vitamin D3 (cholekalciferol) pochází ze speciální, organicky pěstované rostliny nazvané lišejník. Dokáží se v něm nahromadit velké množství užitečných živin včetně vitaminu D3, který se extrahuje a následně se do něj přidá trochu kokosového oleje. Takový vitamin D3 je certifikován pro veganů a neobsahuje GMO.

Přírodní tokoferoly

Smíšené tokoferoly se běžně používají jako antioxidanty v doplňcích výživy. Použité přírodní tokoferoly jsou vyrobeny z vysoce rafinovaných destilátů sójového oleje bez obsahu GMO, které se dále rafinují, a proto neobsahují žádné sójové proteiny. To znamená, že nejsou přítomny žádné alergeny. Typickým složením jsou: alfa-, beta-, gama- a delta-tokoferoly.

Složení

Přírodní: olivový olej lisovaný za studena, olej Z mikrořas schizochytrium sp., rafinovaný olej z hadince Jitrocelového, antioxidanty (extrakt bohatý na tokoferol), Vitamin D3 (cholekalciferol získaný z rostlinného extraktu).

Citrón: olivový olej lisovaný za studena, olej Z mikrořas schizochytrium sp., rafinovaný olej z hadince Jitrocelového příchuť (přírodní citrónová příchuť), antioxidanty (extrakt bohatý na tokoferol), vitamin d3 (cholekalciferol získaný) p>

Výživová hodnota

Dávkování

- je dáno podle váhy těla

- snadný výpočet: 0,15ml x kg tělesné hmotnosti.

- upravte velikost dávky na základě tělesné hmotnosti

- dospělí s tělesnou hmotností 80kg: 12ml BalanceOil denně = 2,5 lžičky (1 lžička = 5 ml)

- před použitím lahvičku protřepejte

- doporučujeme denní dávku rozdělit na dvě (jedna ráno a druhá večer před spaním)

- může se užívat kdykoli během dne

- produkt je kompletně přírodní

 

Skladování

- neotevřené láhve skladujte na tmavém suchém místě, při pokojové teplotě nebo v chladničce

- otevřené láhve skladujte v chladničce a spotřebujte do 45 dnů

- olej se může zakalit při teplotách nižších než 4 ° C, v důsledku tuhnutí olivového oleje

- uchovávejte mimo dosah dětí

Obsah

300ml

Registrace - prémiová cena 1.500,- Kč

Chcete-li nakupovat za prémiovou cenu 1.500,- Kč, je třeba se zaregistrovat na odkazu https://www.zinzino.com/2007711262 a pravidelně odebírat produkty.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Zinzino
Forma produktu oleje
Objem 300 ml
Oblast užití zdraví buněk
Hmotnost 400 g
Značka Zinzino
Vhodné pro pro vegany