ZinoBiotic+ od značky Zinzino je vyladěná směs 8 přírodních zdrojů vlákniny.1 Tato vláknina je metabolizována v tlustém střevě, kde podporuje růst zdravých bakterií. ZinoBiotic+ pomáhá regulovat tvorbu cukru v krvi po jídle2 a udržovat zdravou hladinu cholesterolu.3 Vláknina podporuje mnoho zdravých funkcí střeva.4 ZinoBiotic+ metabolizuje v tračníku a je zaměřen na podporu hned jeho několika funkcí. Podporuje růst střevní mikroflóry, čistí střeva a díky tomu zlepšuje i detoxikační procesy. Vláknina... Celý popis

Koupit za 1 349 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

ZinoBiotic+ od značky Zinzino je vyladěná směs 8 přírodních zdrojů vlákniny.1 Tato vláknina je metabolizována v tlustém střevě, kde podporuje růst zdravých bakterií. ZinoBiotic+ pomáhá regulovat tvorbu cukru v krvi po jídle2 a udržovat zdravou hladinu cholesterolu.3 Vláknina podporuje mnoho zdravých funkcí střeva.4

ZinoBiotic+ metabolizuje v tračníku a je zaměřen na podporu hned jeho několika funkcí. Podporuje růst střevní mikroflóry, čistí střeva a díky tomu zlepšuje i detoxikační procesy.

Vláknina přispívá k normální hladině cholesterolu v krvi a také zpomaluje vstřebávání cukru do krve. Díky tomu pomáhá zajistit také stabilnější hladiny energie v průběhu dne. Prodlužuje také pocit sytosti a přispívá k pravidelnému vyprazdňování.

Hlavní výhody

- Potravinová vlákninová směs1

- Zdravá střeva

- Vyvážený cholesterol3

- Snížení hladiny cukru v krvi po jídle2

- Zdravé funkce střev a pravidelnost 4

- Vyvážený mikrobiom

- Čištění střev5 

- Více informací o produktu v českém jazyce a také schválená tvrzení úřadem EFSA (body 1, 2, 3, 4, 5) najdete v záložce SOUBORY, kde si stáhnete pdf dokument, který lze vytisknout.

Potravinová vláknina

Ostatní produkty s vlákninou obvykle obsahují pouze jednu nebo dvě potravinové vlákniny, což pro vaši každodenní potřebu příjmu vlákniny nestačí. ZinoBiotic+ obsahuje významné množství osmi dietních vláken. Tento přístup zajišťuje přínos pro celé tlusté střevo. Rezistentní škrob, inulin, beta glukany z ovsa, fruktooligosacharidy (FOS) a plevy psylia jsou fermentovány v tlustém střevě a ovlivňují několik funkcí střev, například rezistentní škrob přispívá ke snížení jinak normální hladiny cukru v krvi po jídle.2

Zdravá střeva

Vlákniny v ZinoBiotic+ stimulují množení prospěšných bakterií v tlustém střevě. V lidském tlustém střevě je více než 100 bilionů bakterií a zatímco některé jsou pro naše zdraví prospěšné, jiné jsou méně žádoucí. Prospěšné bakterie využívají jako palivo potravinové vlákniny, což jim umožňuje vyrůst a vytlačit méně žádané bakterie. Prospěšné bakterie přispívají k mnoha důležitým tělesným funkcím, jako je rozvoj našeho imunitního systému. Jsou také spojeny s lepší náladou, vytrvalostí a zdravím obecně. Zdravé střevo je nezbytné pro zdravé tělo.

Vlákniny také přispívají k pocitu sytosti (což může pomoci zvládat chuť k jídlu), ale současně snižují nadýmání. Na krátkou dobu může dojít k přizpůsobení, během níž vláknina začne zvyšovat bakteriální populaci. Jedná se však o zanedbatelný a přechodný proces vedoucí k lepšímu zdravotnímu stavu.

Normální hladiny cholesterolů

Jednou z osmi vláknin jsou beta glukany z ovsa. Mají za úkol udržování normální hladiny cholesterolu v krvi.3

Bez lepku

ZinoBiotic+ obsahuje speciální beta glukany z ovsa, které jsou bez lepku a nejsou kontaminovány ostatními zrny.

Další složky

ZinoBiotic+ obsahuje pouze aktivní složky. Produkt neobsahuje žádné pomocné látky.

Výživa

Nutriční hodnota ve 2 odměrkách/ 1 sáček:
12 g 

Rezistentní škrobová směs*
4,9 g 

Beta-glukany z ovsa*
1,0 g

Inulin 
1,8 g

Fructooligosaccharides
0,2 g

Plevy psylia
0,5 g

Guarová guma
0,24 g

Složení
Rezistentní kukuřičný škrob* bezlepkové beta-glukany z ovsa*, inulin, fruktooligosacharidy (FOS), rezistentní bramborový škrob, plevy psylia, částečně hydrolyzovaná guarová guma z guarových bobů, rezistentní škrob ze zelených banánů. *Země původu v EU.
Použití

Smíchejte 12 g prášku (2 odměrky/ 1 sáček) s 200 ml vody v shakeru, nebo ho přimíchejte do již hotového nápoje podle vašeho výběru např. LeanShake, ovocné smoothie. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy

Voda: Při konzumaci potravinové vlákniny se důrazně doporučuje pít hodně tekutin. Voda brání zažívacím problémům, jako je zácpa.

Skladování: Uchovávejte na suchém a chladném místě.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Zinzino
Hmotnost 180 g
Oblast užití střeva
Země původu Norsko
Vláknina ano