ZinoBiotic+ vyladěná směs 8 přírodních zdrojů vlákniny. Tato vláknina je metabolizována v tlustém střevě, kde podporuje růst zdravých bakterií. ZinoBiotic+ pomáhá regulovat tvorbu cukru v krvi po jídle a udržovat zdravou hladinu cholesterolu. Vláknina podporuje mnoho zdravých funkcí střeva.  Proč používat Zinzino - ZinoBiotic+ ?  Dietní směs s vlákninou Snížení hladiny cukru v krvi po jídle. Zdravá střeva. Vyvážený cholesterol. Zdravé funkce střev. Vyvážený mikrobiom. Potravinová vláknina Ostatní... Celý popis

Koupit za 1 395 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

ZinoBiotic+ vyladěná směs 8 přírodních zdrojů vlákniny. Tato vláknina je metabolizována v tlustém střevě, kde podporuje růst zdravých bakterií. ZinoBiotic+ pomáhá regulovat tvorbu cukru v krvi po jídle a udržovat zdravou hladinu cholesterolu. Vláknina podporuje mnoho zdravých funkcí střeva. 
Proč používat Zinzino - ZinoBiotic+ ? 

Dietní směs s vlákninou
Snížení hladiny cukru v krvi po jídle.
Zdravá střeva.
Vyvážený cholesterol.
Zdravé funkce střev.
Vyvážený mikrobiom.

Potravinová vláknina Ostatní produkty s vlákninou obvykle obsahují pouze jednu nebo dvě potravinové vlákniny, což pro vaši každodenní potřebu příjmu vlákniny nestačí. ZinoBiotic+ obsahuje významné množství osmi dietních vláken. Tento přístup zajišťuje přínos pro celé tlusté střevo. Rezistentní škrob, inulin, beta glukany z ovsa, fruktooligosacharidy (FOS) a plevy psylia jsou fermentovány v tlustém střevě a ovlivňují několik funkcí střev, například rezistentní škrob přispívá ke snížení jinak normální hladiny cukru v krvi po jídle.
Zdravá střeva Vlákniny v ZinoBiotic+ stimulují množení prospěšných bakterií v tlustém střevě. V lidském tlustém střevě je více než 100 bilionů bakterií a zatímco některé jsou pro naše zdraví prospěšné, jiné jsou méně žádoucí. Prospěšné bakterie využívají jako palivo potravinové vlákniny, což jim umožňuje vyrůst a vytlačit méně žádané bakterie. Prospěšné bakterie přispívají k mnoha důležitým tělesným funkcím, jako je rozvoj našeho imunitního systému. Jsou také spojeny s lepší náladou, vytrvalostí a zdravím obecně. Zdravé střevo je nezbytné pro zdravé tělo. Vlákniny také přispívají k pocitu sytosti (což může pomoci zvládat chuť k jídlu), ale současně snižují nadýmání. Na krátkou dobu může dojít k přizpůsobení, během níž vláknina začne zvyšovat bakteriální populaci. Jedná se však o zanedbatelný a přechodný proces vedoucí k lepšímu zdravotnímu stavu. Normální hladiny cholesterolů Jednou z osmi vláknin jsou beta glukany z ovsa. Mají za úkol udržování normální hladiny cholesterolu v krvi. Bez lepku ZinoBiotic+ obsahuje speciální beta glukany z ovsa, které jsou bez lepku a nejsou kontaminovány ostatními zrny.
Další složkyZinoBiotic+ obsahuje pouze aktivní složky. Produkt neobsahuje žádné pomocné látky.
Nutriční hodnota v 1 sáčku: 12 g 
Rezistentní škrobová směs* 4,9 g, Beta-glukany z ovsa* 1,0 g, gInulin 1,8 g, Fructooligosaccharides 0,2 g, Plevy psylia 0,5 g, Guarová guma 0,24 g
Návod k použití: Smíchejte 12 g prášku (1 sáček) s 200 ml vody v shakeru, nebo ho přimíchejte do již hotového nápoje podle vašeho výběru např. LeanShake, ovocné smoothie. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy Voda: Při konzumaci potravinové vlákniny se důrazně doporučuje pít hodně tekutin. Voda brání zažívacím problémům, jako je zácpa.
Skladování: Uchovávejte na suchém a chladném místě
Složení: Rezistentní kukuřičný škrob*, bezlepkové beta-glukany z ovsa*, inulin, fruktooligosacharidy (FOS), rezistentní bramborový škrob, plevy psylia, částečně hydrolyzovaná guarová guma z guarových bobů, rezistentní škrob ze zelených banánů.*Země původu v EU.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Zinzino