Díky termosce na jídlo Zulu Foodie 0,7l si dopřejete teplou polévku i na vrcholku hor. Vhodná pro použití na pití i jídlo a vrchní uzávěr je navíc možné použít jako misku. Termoska na jídlo Zulu Foodie 0,7l má široké hrdlo pro snadné nabírání pokrmů. Dvouplášťové nerezové tělo termosky udrží vaše jídlo či pití teplé dlouhé hodiny. Vnější povrch je ošetřen práškovým lakováním, termoska se tak bezpečněji drží a neklouže v mokrých rukách. Na uzavíracím víčku se nachází tlačítko přetlakového ventilu... Celý popis

Koupit za 349 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Díky termosce na jídlo Zulu Foodie 0,7l si dopřejete teplou polévku i na vrcholku hor. Vhodná pro použití na pití i jídlo a vrchní uzávěr je navíc možné použít jako misku. Termoska na jídlo Zulu Foodie 0,7l má široké hrdlo pro snadné nabírání pokrmů. Dvouplášťové nerezové tělo termosky udrží vaše jídlo či pití teplé dlouhé hodiny. Vnější povrch je ošetřen práškovým lakováním, termoska se tak bezpečněji drží a neklouže v mokrých rukách. Na uzavíracím víčku se nachází tlačítko přetlakového ventilu pro snadné otevření. Abyste měli do čeho jídlo nandat můžete použít vrchní uzávěr jako misku.  
Hlavní vlastnosti:

dvouplášťové nerezové tělo termosky
udrží jídlo i pití horké nebo studené
víko lze použít jako misku
neobsahuje BPA a jiné škodlivé příměsi
snadné čištění
přetlakový ventil pro snadné otevření

Orientační teploty v čase: 
Uvedené hodnoty berte prosím jako orientační. Teplota v čase jde velmi těžko specifikovat a doba po kterou termoska uchová potravinu nezávisí jen na okolní teplotě a vlhkosti vzduchu, ale také na obsahu vody v izolované potravině. Obecně lze říci, že hustější polévka (např. luštěninová), ráno ohřátá do bodu varu a umístěná do termosky bude okolo oběda stále horká, a k večeři ještě příjemně teplá k jídlu.

Teplota jídla: 95°C
Venkovní teplota: 10°C ±2 °C
Teplota po 6 hodinách: 65°C
Teplota po 12 hodinách: 55°C
Teplota po 24 hodinách: 30°C
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Zulu
Objem 0.7 l
Hmotnost 599 g