Acra GB5050

100 %
(3 hodnocení)

ACRA GB5050 běžecký pás s velkou běžeckou plochou a NOVĚ i s běžeckými aplikacemi Mezi další přednosti stroje se řadí speciální odpružení běžecké plochy, které je velmi měkké na došlap při běhu a které účinně tlumí hluk. Rozšířením možností na propojení s běžeckými aplikacemi se dále zpestřuje rozsah použití běžeckého pásu. Běžecký pás s elektrickým náklonem GB5050 - pás má motor o výkonu 3,5 - 6,5 HP, což je 2,25 - 4,9 kW (maximální průtok el. proudu je 10,5 A) Rám pásu, běhoun běžecké plochy... Celý popis

Koupit za 31 290 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

ACRA GB5050 běžecký pás s velkou běžeckou plochou a NOVĚ i s běžeckými aplikacemi

Mezi další přednosti stroje se řadí speciální odpružení běžecké plochy, které je velmi měkké na došlap při běhu a které účinně tlumí hluk.Rozšířením možností na propojení s běžeckými aplikacemi se dále zpestřuje rozsah použití běžeckého pásu.

Běžecký pás s elektrickým náklonem GB5050 - pás má motor o výkonu 3,5 - 6,5 HP, což je 2,25 - 4,9 kW (maximální průtok el. proudu je 10,5 A)
Rám pásu, běhoun běžecké plochy a motor jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů a je na ně poskytována prodloužená záruka 5 let.
Automatické mazání běžecké plochy o rozměru 145 x 58 cm
Pás má speciální tlumící systém pro ochranu dolních končetin a snižování hluku
Další parametry běžeckého pásu : rychlost 1-22 km/hod., elektrický náklon umožňuje 0-20 poloh (celkový maximální náklon je 10 %),
Nosnost pásu je 200 kg,
12 přednastavených programů s různou intenzitou běhání.
Rukojeti na ovládacím panelu jsou opatřeny snímačem tepové frekvence.
Dále je možné naprogramovat si 3 vlastní uživatelské programy, pokud by nabídka přednastavených programů nevyhovovala.
Možnost připojení běžeckých aplikací přes BT připojení
Pás GB5050BA nabízímožnost připojení chytrých telefonů nebo tabletů přes Bluetooth prostřednictvím aplikací v systému Android nebo iOS (Apple). Pás spolupracuje s běžeckými aplikacemi jako je Kinomap, Zwift, Fit Show a podobně. Díky těmto aplikacím je možné ovládat pás i pomocí vašeho mobilního zařízení. Běžecké aplikace mají mnoho různých nadstavbových funkcí pro použití běžeckého pásu - např. možnost uložení běžeckých tras, možnost navolení vlastních tras z Google Maps, pohled běžce při běhu z tzv. Street View, běžecký pás kopíruje pohybem profil a případné převýšení trasy.
Běžecký pás BROTHER GB5050 je páss možností připojení běžeckých aplikací a námi prodávaného BT hrudního pásu GB03 pomocí Bluetooth.
LCD display 7" s počítačem zobrazuje veškeré potřebné údaje - čas, kalorie, rychlost, vzdálenost, tepovou frekvenci a úhel náklonu. Dále má pás program Body Fat - množství tělesného tuku a spoustu dalších údajů, které jsou popsány v podrobném návodu.
Pás je také vybavený bezpečnostní rychlobrzdou - pomocí bezpečnostního klíče umožňujícího okamžité vypnutí v případě nutnosti.
Elektrické nastavení úhlu náklonu pásu je umístěné na rukojeti pásu a spolu s tlačítky na rychlost je možné plynule měnit tyto hodnoty v průběhu běhání. Popsané parametry představují běžecký pás jako velmi kvalitní výrobek, srovnatelný s mnohem dražšími konkurenčními výrobky.
Velmi odolný a elastický dvouvrstvý polyuretanový běžecký pás je odpruženýv 10-ti bodech pod běžeckou deskou, což umožňuje komfortní užívání pásu bez nadměrného zatěžování dolních končetin a páteře. Pás má navíc 4 speciální tlumící vložky mezi běhací plochou a kovovým rámem pásu, které snižují hluk při používání a tlumí i nárazy nohou na pás při běhu.
Pro uskladnění v omezeném prostoru, se běhací část dá zvednout mezi rukojeti, aby zabíral co nejméně prostoru. Rozměr výrobku se zdviženou běhací plochou mezi rukojeti pásu je85 x 91 x 169 cm. Tuto plochu je třeba vyčlenit pro skladování, pokud máte omezený prostor a pás nemůžete trvale ponechat v rozloženém stavu na běhání. Pás má integrovány kolečka pro snadnou manipulaci a lze jej po použítí ve "skladovací poloze" snadno přemisťovat.
Běžecký pás je dále vybavený 2-ma reproduktory s možností připojení rádia nebo MP3 přehrávače přes konektor nebo USB vstup.
Pás má dále ventilátor pro osvěžení při běhání. Na panelu s displejem jsou dvě odkládací schránky na lahev s pitím, případně na odložení hodinek, šperků a pod.
Hmotnost pásu je 118 kg, rozměr balení je 207 x 97 x 44 cm.
Výrobek má certifikaci CE/ROHR dle EN957 určenou pro fitness stroje a zařízení.

Základní údaje o pásu :

rozměr výrobku: 201 x91 x 138 cm, půdorys v přepravní poloze 85 x91 cm
čistá hmotnost: 102 kg , hmotnost včetně obalu je118 kg, rozměr balení je207 x 97 x 44 cm
nosnost: 200 KG
rozměr běhací plochy: 145 x58 cm , výška běhací plochy od země je 20 cmZwift(Android 7.0+/ iOS 9.0+) a pomocná aplikace Zwift Companion (Android 7.0+/ iOS 9.0+)
trénink formou hry ve 3D virtuálním prostředí
nastavení cílů a vytvoření tréninkového plánu
možnost komunikace s ostatními uživateli online
vytvořte si vlastního avatara, který vás bude na obrazovce zastupovat
aplikaci lze propojit sApple Health, Strava, Training Peaks, Garmin Connect, Adidas Training, Map My Fitness, Today's Plan

Kinomap(Android 5.0+/ iOS 9.0+)

přednastavené trasy, ze kterých je přehráváno reálné video
při volbě typu stroje zvolte ikonku vašeho stroje a jako značku stroje vyberte Brother
aplikace je zpoplatněná

FitShow(Android 7.0+) / FitShow LITE (iOS 8.0+)

SET A TARGET - pro cvičení na trenažéru
Natural Scenery - simulace ubíhající krajiny
Sports Course - vybrané cvičební programy z Youtube
Program Mode - přednastavené programy
volba cíle - vzdálenost, čas, spálené kalorie
možnost tvorby vlastního programu


doporučujeme vyzkoušet kompatibilitu aplikací s vaším mobilním zařízením předem
pro správnou funkci aplikací mějte povolené a zapnuté WiFi, Bluetooth a GPS (určování polohy)
ACRA není vývojářem zmíněných aplikací a nepřejímá zodpovědnost za případné chyby či nekompatibilitu aplikací (v případě problémů jsme však ochotni pomoct)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Acra
Běžecká plocha 145 x 58 cm
Bezpečnostní stop-pojistka ano
Celková vzdálenost ano
Měření tepové frekvence ano
Nastavení stupně stoupání 10 %
Max. rychlost 22 km/h
Nosnost 200 kg
Počet programů 12
Měření uběhnuté vzdálenosti ano
Měření času běhu ano
Typ motorové
Měření kalorií ano
Odpružení běžecké plochy ano
Rozměry 201 x 91 x 138 cm
Hmotnost 102 kg
Max. výkon motoru 6,5 HP
Trvalý výkon motoru 3,5 HP
Skládací ano
Použití domácí
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty