Svůdná vůně růže - Náplň do aroma vaporizéru Náplň do automatického difuzéru s nepřetržitým uvolňováním, který přemění esenciální oleje na jemnou vonnou mlhu, která krásně provoní vaši domácnost. Nechte se okouzlit jemnou a svůdnou vůní růžového oleje, nejen pro navození romantické atmosféry, ale i pro pocit stylového a elegantního domova. Sejměte vrchní kryt ze strojku. Sejměte víčko náhradní náplně a umístěte ji pohybem nahoru do přístroje, až uslyšíte zacvaknutí. Zapněte posunem tlačítka a... Celý popis

Koupit za 119 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Svůdná vůně růže - Náplň do aroma vaporizéru

Náplň do automatického difuzéru s nepřetržitým uvolňováním, který přemění esenciální oleje na jemnou vonnou mlhu, která krásně provoní vaši domácnost. Nechte se okouzlit jemnou a svůdnou vůní růžového oleje, nejen pro navození romantické atmosféry, ale i pro pocit stylového a elegantního domova.

Sejměte vrchní kryt ze strojku. Sejměte víčko náhradní náplně a umístěte ji pohybem nahoru do přístroje, až uslyšíte zacvaknutí. Zapněte posunem tlačítka a zvolte intenzitu uvolňování vůně. Strojek bude uvolňovat vůni podle nastavené intenzity po dobu 8 hodin.

VLASTNOSTI:
- náplň do aroma vaporizéru s vůní růže,
- vaporizér mění éterické oleje na jemnou a voňavou mlhu,
- dlouhodobý efekt - voní až 45 dní,
- 3 úrovně intenzity uvolňování vůně,
- na baterie,
- nevydává žádné nežádoucí zvuky,
- vyrobeno z plastu,
- elegantní design strojku se hodí do každého interiéru.
Zobrazit více

Parametry

Značka Air Wick
Druh Vaporizér
Objem 20 ml
Náhradní náplň ano
Hmotnost 500 g
Výrobce Reckitt Benckiser