Popis produktu O hře: Další možností rozšíření hry Osadníci z Katanu - Města a Rytíři je hra již pro zkušené stavitele. Jíž se vybudovali města, daří se vám stále lépe, neboť jste již dokonalými strategy, jak zvelebovat své území. Dočkáte se slávy a rozmachu, z vaší malé osady se stává vzkvétající velkoměsto. Nesmíte však usnou na vavřínech, neboť vaše bohatství a úspěchy lákají barbary. Jejich nenasytnost obtěžuje váš vzkvétající Katan. Jak se hraje: V této vervi navazujete na své úsilí ze... Celý popis

Koupit za 759 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Popis produktu
O hře:

Další možností rozšíření hry Osadníci z Katanu - Města a Rytíři je hra již pro zkušené stavitele. Jíž se vybudovali města, daří se vám stále lépe, neboť jste již dokonalými strategy, jak zvelebovat své území. Dočkáte se slávy a rozmachu, z vaší malé osady se stává vzkvétající velkoměsto. Nesmíte však usnou na vavřínech, neboť vaše bohatství a úspěchy lákají barbary. Jejich nenasytnost obtěžuje váš vzkvétající Katan.

Jak se hraje:

V této vervi navazujete na své úsilí ze základní hry, bez ní tuto verzi hrát nemůžete. Do hry se může zapojit až 6 hráčů. Čekají na vás nové akční karty. Obchodujete s novými artikly jako například látky, měšce, knihy. Do hry vstupují rytíři, jenž vytváří vojenské akce. Jak již víte boj je nelítostný, a proto čím více vojáků získáte, tím větší šanci máte na ubránění svého území. Budete muset zvládnout vojenská tažení i politické kličky. Máte dost sil utkat se s barbarskými kmeny? Dokážete dále rozvíjet města a infrastrukturu? Hráč, který jako první získá 10 bodů vítězí.

Obsahuje:

- kalendáře pro městskou výstavbu dalších budov
- 1 list se samolepkami pro označení herních žetonů
- 36 karet zboží (12 x papír, 12 x látka, 12 x peníze)
- 54 karet pokroku s českými popiskami
- 6 karet s výherními body za obranu Katanu
- 6 matric s rámy pro ohraničení Katanu
- 1 dvojitý díl s mořem s vyznačenou cestou Barbarů
- 3 žetony metropole
- 3 figurky metropole
- 1 obchodník
- 1 figurka lodi Barbarů
- 12 žetonů hradeb
- 24 žetonů rytířů
- 1 červená kostka
- 1 kostka se symboly
- česká pravidla hry
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Albi
Věk od 12 let
Počet hráčů 3 - 4
Typ deskové
Délka hry 120 min
Soubory her ne
Elektronické hry ne
Značka Albi
Deskové ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty