Albi Gloomhaven

98 %
(22 hodnocení)

Gloomhaven je kooperativní desková hra, založená na taktickém bojovém systému, odehrávající se v unikátním a vyvíjejícím se fantasy světě. Každý hráč se zhostí role některého z ostřílených žoldáků, snažících se dosáhnout svých osobních cílů. Společně budete prožívat scénáře, které se mění v závislosti na vašem chování, díky čemuž prožijete jedinečné dobrodružství. Každý scénář vás přinutí důkladně promyslet každý krok - použití správné schopnosti ve správný čas může představovat rozdíl mezi úspěchem... Celý popis

Koupit za 3 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Gloomhaven je kooperativní desková hra, založená na taktickém bojovém systému, odehrávající se v unikátním a vyvíjejícím se fantasy světě. Každý hráč se zhostí role některého z ostřílených žoldáků, snažících se dosáhnout svých osobních cílů. Společně budete prožívat scénáře, které se mění v závislosti na vašem chování, díky čemuž prožijete jedinečné dobrodružství. Každý scénář vás přinutí důkladně promyslet každý krok - použití správné schopnosti ve správný čas může představovat rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem.
V Gloomhavenu budete táhnout za jeden provaz - nepřátele ovládá samotná hra podle jejich unikátních vzorců chování. Nemusíte se také bát, že by vám zážitek zkazila náhoda - v Gloomhavenu vás žádné hody kostkami nečekají a úspěch závisí zejména na vašich dovednostech.
Gloomhaven přináší epický příběhový zážitek, který doposud žádná hra nenabídla.
Nejlepší hra na světě podle serveru boardgamegeek.com.
Základní hra / rozšíření :
základní hra
Počet hráčů :
 1 - 4
Minimální věk :
 14 + 
Typ hry :
strategická hra
Jazyk hry :
čeština
Délka hry :
60 - 120 min
Upozornění: Hra váží 10 kg.
Hra Gloomhaven obsahuje: 18 detailních figurek, vyvíjející se mapu světa, 112 scénářů, 17 hratelných postav, více než 1700 karet, 47 odlišných typů nepřátel a pravidla.
Druhé upravené vydání hry.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Albi
Věk od 14 let
Počet hráčů 1 - 4
Typ strategické
Délka hry 125 min
Soubory her ne
Elektronické hry ne
Značka Albi
Rok vydání 2017
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty