REXhry Divukraj

97 %
(31 hodnocení)

Od Všezimy do Písně zvonu, mnoho poklidných let uplynulo v hvozdech údolí Everdell. Přišel ale čas rozšířit se do nových oblastí, založit osídlení a vystavět nová města. Stanete se vůdci skupiny lesních tvorů a pokusíte se co nejlépe splnit právě tento úkol. Čeká vás vybudovat řadu staveb, potkat spoustu tvorů, uspořádat různé akce; bude to velmi rušný rok. Zasvítí před koncem roku slunce nejjasněji právě na vaše dílo, nebo zvítězí někdo ze soupeřů? Everdell je svěží worker placement hra, která... Celý popis

Koupit za 1 489 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Od Všezimy do Písně zvonu, mnoho poklidných let uplynulo v hvozdech údolí Everdell. Přišel ale čas rozšířit se do nových oblastí, založit osídlení a vystavět nová města. Stanete se vůdci skupiny lesních tvorů a pokusíte se co nejlépe splnit právě tento úkol. Čeká vás vybudovat řadu staveb, potkat spoustu tvorů, uspořádat různé akce; bude to velmi rušný rok. Zasvítí před koncem roku slunce nejjasněji právě na vaše dílo, nebo zvítězí někdo ze soupeřů?

Everdell je svěží worker placement hra, která vyniká detailně propracovaným fantasy světem a dechberoucími ilustracemi. Hráči budují město obydlené lesními zvířaty a různými stavbami. Everdell má snadná pravidla, přesto poskytuje uspokojivou herní hloubku a téměř nekonečnou znovuhratelnost.

 

Hra Divukraj je určena pro 1-4 hráčů od 13 let.

Pravidla a herní materiál jsou v češtině.

 

Obsah hry:

- 128 Karet tvorů a staveb (48 unikátních karet)

- 16 Kartiček událostí

- 11 Kartiček lesa

- 30 Lesních plodů

- 30 Větviček

- 25 Pryskiřice

- 20 Oblázků

- 30 Žetonů bodů

- 20 Žetonů "obsazeno"

- 24 Dřevěných figurek

- 1 Osmistěnná kostka

- 1 Hrací deska, Skládací strom a dílky počátečních událostí

 

Návod v CZ:

Výukové video v AJ:

Hraní hry - Runthrough:

Hodnocení v AJ:

 
Zobrazit více

Bazarové nabídky

Podobné produkty