Ve hře Kvído V kostce Písmenka se hráči seznámí s nejznámějšími slovy, která na dané písmenko začínají. Hravě se tak naučí abecedu. Hry Kvído V kostce navazují na oblíbené hry V kostce, ale tentokrát jsou propojeny s oblíbenou dětskou postavou chobotničky Kvída.   Na každé ze 60 ilustrovaných karet jsou znázorněny informace z určité oblasti. Hráči mají patnáct vteřin, aby si toho z ní zapamatovali co nejvíce, a zvládli odpovědět na jednu až dvě vylosované otázky. Pokud si na hrací kostce hodí... Celý popis

Koupit za 336 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Ve hře Kvído V kostce Písmenka se hráči seznámí s nejznámějšími slovy, která na dané písmenko začínají. Hravě se tak naučí abecedu.

Hry Kvído V kostce navazují na oblíbené hry V kostce, ale tentokrát jsou propojeny s oblíbenou dětskou postavou chobotničky Kvída.  

Na každé ze 60 ilustrovaných karet jsou znázorněny informace z určité oblasti.

Hráči mají patnáct vteřin, aby si toho z ní zapamatovali co nejvíce, a zvládli odpovědět na jednu až dvě vylosované otázky.

Pokud si na hrací kostce hodí obrázek Kvída, nastává kolo s bonusovou Kvídovou paměťovou hrou.

Tu hrají všichni hráči zároveň - snaží se pokrýt svoji kartu správnými žetony podle toho, jak si zapamatovali předlohu.

Kvído V kostce obsahuje: 60 karet s obrázky i otázkami k danému tématu, 20 oboustranných bonusových karet pro Kvídovu paměťovku, 4 bodovací karty, 32 obrázkových žetonů pro bonusový úkol, 40 bodovacích žetonů, 1 přesýpací hodiny na 15 sekund a 1 Kvídovu hrací kostku.

Věk: 5+
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Albi
Věk od 5 let
Počet hráčů 2 - 10
Typ paměťové
Délka hry 10 min
Značka Albi

Podobné produkty