Albi Umí prase létat? Plus

99 %
(6 hodnocení)

Pozor, poškozená krabice. Poslední kousek z výkupu!  Krabice má na zadní straně ťukanec, viz foto. Umí prase létat? Jistě že ne! To ví přece každé dítě. Určit správné vlastnosti zvířat ale nebude vždycky tak snadné: Má ježek ocas? Žere lenochod jenom rostliny? Hrozí medvídku mývalovi vyhynutí? U této zábavné a naučné hry se zaručeně nudit nebudete. Během hraní poznáte 24 zajímavých vlastností 92 domácích i exotických zvířat! V každém kole se hráči podrobně zabývají jedním zvířetem. Kdo zareaguje... Celý popis

Koupit za 645 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Pozor, poškozená krabice. Poslední kousek z výkupu!  Krabice má na zadní straně ťukanec, viz foto.
Umí prase létat? Jistě že ne! To ví přece každé dítě. Určit správné vlastnosti zvířat ale nebude vždycky tak snadné: Má ježek ocas? Žere lenochod jenom rostliny? Hrozí medvídku mývalovi vyhynutí?
U této zábavné a naučné hry se zaručeně nudit nebudete. Během hraní poznáte 24 zajímavých vlastností 92 domácích i exotických zvířat!
V každém kole se hráči podrobně zabývají jedním zvířetem. Kdo zareaguje rychle a jako první položí žeton na správnou kartičku s vlastností, posune za odměnu svou figurkou prasátka na dráze dopředu. Nutné jsou nejen znalosti, ale také rychlá reakce.
Ale pozor! Bez přemýšlení Vás leckterá vlastnost rychle splete - protože ne všechny vlastnosti jsou očividné a ne všechno létá, co peří má...
Návod ke hře se správnými odpověďmi Vám poradí, a ani nemusíte umět číst! A nejen to, návod obsahuje i spoustu dalších zajímavých informací o zvířatech.
Herní materiál: 1 závodní dráha k počítání bodů, 4 figurky prasátek, 92 karet se zvířátky, 24 karet s vlastnostmi, 16 hracích žetonů, 1 návod ke hře s odpověďmi v českém i slovenském jazyce.
Video link
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Albi
Věk od 5 let
Počet hráčů 2 - 4
Typ vzdělávací
Délka hry 15 min
Značka Albi
Rok vydání 2020
Deskové ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty