Hra na procvičení paměti, pozorovacích schopností a znalostí Tento originální BrainBox, speciálně navržený pro zapojení celé rodiny do hry, pomáhá procvičovat paměť, zlepšovat pozorovací schopnosti a přináší mnoho zajímavých skutečností a znalostí o zemi, ve které žijeme. Informace jsou pravidelně aktualizovány a každá karta obsahuje obrázky a krátký popis zajímavých míst, událostí nebo osob spojených s historií naší země. Cílem hry je stát se tím, kdo během 10 minut získá nejvíce karet. Je potřeba... Celý popis

Koupit za 330 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Hra na procvičení paměti, pozorovacích schopností a znalostí

Tento originální BrainBox, speciálně navržený pro zapojení celé rodiny do hry, pomáhá procvičovat paměť, zlepšovat pozorovací schopnosti a přináší mnoho zajímavých skutečností a znalostí o zemi, ve které žijeme. Informace jsou pravidelně aktualizovány a každá karta obsahuje obrázky a krátký popis zajímavých míst, událostí nebo osob spojených s historií naší země.

Cílem hry je stát se tím, kdo během 10 minut získá nejvíce karet. Je potřeba pozorně prostudovat obrázek na kartě a poté správně odpovědět na položenou otázku.

Obsah balení: 55 karet, 1 karta s pravidly, 1 přesýpací hodiny, 1 kostka

Doporučený věk od: 8 let
Počet hráčů: 1+
Doba hraní: 10 min.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Albi
Věk od 8 let
Počet hráčů 1 - 10
Typ vzdělávací
Délka hry 10 min
Soubory her ne
Elektronické hry ne
Značka Albi
Rok vydání 2020
Deskové ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty