Albi V kostce! Praha

95 %
(9 hodnocení)

Popis produktu Albi V Kostce! - Praha   Vaším cílem je za 10 minut nasbírat co nejvíce karet jednotlivých historických událostí. Jak na to? 1. Začíná hrát nejmladší hráč tak, že si vezme kartu z krabičky a otočí přesýpací hodiny. Po dobu přesýpání hodin, tj. během 10 vteřin, se snaží důkladně prohlédnout obrázek. 2. Poté předá kartu dalšímu práči a hodí kostkou. Musí odpovědět na otázku se stejným číslem, jako padlo na kostce. Pokud tedy hodil dvojku, odpovídá na otázku číslo dvě. 3. Další hráč... Celý popis

Koupit za 404 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Popis produktu
Albi V Kostce! - Praha  

Vaším cílem je za 10 minut nasbírat co nejvíce karet jednotlivých historických událostí.

Jak na to? 1. Začíná hrát nejmladší hráč tak, že si vezme kartu z krabičky a otočí přesýpací hodiny. Po dobu přesýpání hodin, tj. během 10 vteřin, se snaží důkladně prohlédnout obrázek. 2. Poté předá kartu dalšímu práči a hodí kostkou. Musí odpovědět na otázku se stejným číslem, jako padlo na kostce. Pokud tedy hodil dvojku, odpovídá na otázku číslo dvě. 3. Další hráč přečte otázku a zkountroluje odpověď podle obrázku na kartě. 4. Pokud hráč odpověděl správně, kartu si ponechá. Pokud odpověď nebyla správná, kartu do krabičky vrátí a na řadě je další hráč, který si vybere kartu. 5. Ten, kdo během 10 minut nasbírá nejvíce karet, vyhrává! Čas si můžete měřit sami na hodinách, nebo hru ukončit po předem dohodnutém počtu kol.

Příklady otázek:

Byla první zmínka o Kampě před rokem 1100?, Co znamená název "Strahov"?, či Jak se dříve říkalo Karlovu mostu? Zapamatovali jste si to? Pokud ano, je karta vaše!

Hra obsahuje:

- 70 karet s obrázky nejznámějších pražských památek, osobností či zajímavostí z Prahy
- 1 karta s pravidly hry v českém jazyce
- 1 přesýpací hodiny
- 1 hrací kostka

Hra je určena pro 1 a více hráčů.

Délka hry: cca 20 min  
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Albi
Věk od 8 let
Počet hráčů 1 - 8
Typ vzdělávací
Délka hry 10 min
Značka Albi
Rok vydání 2008

Podobné produkty