Alpa Aviril je ochranný dětský krém s vysokým obsahem oxidu zinečnatého v kvalitním krémovém základu (typ emulze voda v oleji) je určen k ošetření podrážděné nebo opruzené dětské pokožky. Aviril dětský krém: -Pro ošetření podrážděné nebo opruzené dětské pokožky. -Obsahuje oxid zinečnatý. -Obsahuje vitaminy E a D (panthenol). -Heřmánkový extrakt napomáhá regeneraci a zklidnění pokožky. -Dětská řada Aviril obsahuje azulen - éterický olej z heřmánku, který zklidňuje podrážděnou pokožku i případné... Celý popis

Koupit za 48 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Alpa Aviril je ochranný dětský krém s vysokým obsahem oxidu zinečnatého v kvalitním krémovém základu (typ emulze voda v oleji) je určen k ošetření podrážděné nebo opruzené dětské pokožky.

Aviril dětský krém:

-Pro ošetření podrážděné nebo opruzené dětské pokožky.
-Obsahuje oxid zinečnatý.
-Obsahuje vitaminy E a D (panthenol).
-Heřmánkový extrakt napomáhá regeneraci a zklidnění pokožky.
-Dětská řada Aviril obsahuje azulen - éterický olej z heřmánku, který zklidňuje podrážděnou pokožku i případné záněty. Heřmánkový extrakt napomáhá regeneraci a zklidnění pokožky. Pravidelné používání kvalitní dětské kosmetiky Aviril zajišťuje dětské pokožce vláčnost, jemnost a propůjčuje jí jemnou vůni.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Alpa
Značka Alpa
Hmotnost 60 g
Objem 50 ml