Popis produktu Francovku je možné využít při masáži svalů před fyzickou zátěží nebo po ní, kdy dokonale uvolní svalové napětí. Přidáním několika kapek do teplé koupele dosáhnete dokonalé relaxace. Taková koupel uleví od namožených svalů a bolavých kloubů. Je dobré mít ji sbalenou i na túry do přírody. V případě malých úrazů s ní rány očistíte a zároveň i dezinfikujete. Nohám umí pomoci od zápachu a ulevit při výronu. Stačí ji nakapat na obklad a přiložit na vymknutý kotník. V případě nachlazení... Celý popis

Koupit za 220 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Popis produktu

Francovku je možné využít při masáži svalů před fyzickou zátěží nebo po ní, kdy dokonale uvolní svalové napětí. Přidáním několika kapek do teplé koupele dosáhnete dokonalé relaxace. Taková koupel uleví od namožených svalů a bolavých kloubů. Je dobré mít ji sbalenou i na túry do přírody. V případě malých úrazů s ní rány očistíte a zároveň i dezinfikujete. Nohám umí pomoci od zápachu a ulevit při výronu. Stačí ji nakapat na obklad a přiložit na vymknutý kotník. V případě nachlazení ji můžete kloktat nebo inhalovat. Smícháním s vodou získáte ústní nebo pleťovou vodu. Pomůže při problémech v dutině ústní, ošetří pleť po holení nebo odlíčí make-up. Francovka Lesana má opravdu širokou škálu použití.

Dopřejte si jemnou masáž

Pokud jste zanedbali dostatečné zahřátí svalů před či po nadměrné fyzické zátěži, můžete si bolavá místa opatrně protáhnout a jemně namasírovat s pomocí francovky. Obsažený bylinný extrakt uvolní svalové napětí a pomůže s odplavením únavových látek

Relaxace při koupeli

Další formou relaxace při namožených svalech a bolavých kloubech je také teplá koupel, do které můžete přidat pár kapek francovky, která tělo uvolní.

Pomocník na výletech

Francovku využijete také na výletech. Má skvělé dezinfekční účinky, takže s ní ošetříte malé ranky a odřeniny. Nohy umí zbavit nečistot a zápachu a můžete ji použít při jejich masáži, výronech a sraženinách.
 
Kde ji ještě využijete?

- ke zmírnění kloubního a svalového revmatismu

- jako kloktadlo při chorobách z nachlazení a chřipce 

- k inhalacím při rýmě, chřipce, katarech a nachlazení

- pro odstranění celkové únavy po mimořádné zátěži organismu

- při výronech, vymknutí a naraženinách

- po zředění vodou k obkladům a jako ústní a pleťovou vodu

- k výplachům dutiny ústní při infekcích, krvácení dásní, ústním pachu, viklání zubů a paradentóze

- k ošetření pleti po holení

- jako odličovač make-upu a krémů

- při bolesti zubů - přiložit na bolavý zub kousek vaty polité francovkou

- při bolestech hlavy – nakapat francovku do týlu, na spánky a vetřít do pokožky

- při pocení nohou – koupel nohou v teplé vodě s pár kapkami francovky

- k osvěžení při jízdě autem potřením spánků a týlu několika kapkami francovky 

- proti vzniku proleženin u nemocných upoutaných delší dobu na lůžko

 

 
 
 
Zobrazit více

Parametry

Značka Alpa
Objem 1000 ml
Konzistence lihový roztok
Výrobce Alpa