Perskindol Active Classic Gel je chladící gel obsahující mentol a éterické oleje. Má dvojí účinek: poskytuje okamžité ochlazující a zklidňující účinky, zatímco jeho masírování do pokožky pomáhá stimulovat krevní oběh a uvolňovat svaly. Vzhledem k vlastnosti gelu Perskindol Active Classic Gel se doporučuje zejména pro: na zmírnění únavy svalů a ke zmírnění únavy kloubů stimuluje krevní oběh a relaxaci svalů třením nebo masírováním před a během cvičení, čímž pomáhá předcházet rozvoji únavy svalů... Celý popis

Koupit za 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Perskindol Active Classic Gel je chladící gel obsahující mentol a éterické oleje.
Má dvojí účinek: poskytuje okamžité ochlazující a zklidňující účinky, zatímco jeho masírování do pokožky pomáhá stimulovat krevní oběh a uvolňovat svaly.
Vzhledem k vlastnosti gelu Perskindol Active Classic Gel se doporučuje zejména pro:

na zmírnění únavy svalů a ke zmírnění únavy kloubů
stimuluje krevní oběh a relaxaci svalů třením nebo masírováním před a během cvičení, čímž pomáhá předcházet rozvoji únavy svalů a křečí
po sportu ochlazuje, uvolňuje svaly.

Jak používat Perskindol Active Classic Gel?
Pro dospělé a děti od 5 let: dle potřeby vmasírujte tenkou vrstvu několikrát denně na postižená místa.
Důležité informace
Perskindol Active Classic Gel, pokud se správně používá, nezanechává na pokožce žádné mastné stopy, takže při aplikaci zůstanou ruce a oděv čisté.
Nepoužívejte Perskindol Active Classic Gel, pokud jste alergičtí nebo přecitlivělí na salicyláty nebo na kteroukoli další složku.
Gel neaplikujte na otevřené rány nebo okolo očí. V případě kontaktu s očima je třeba je okamžitě vymýt velkým množstvím vody.
Nepoužívejte pod bandážemi
Po 21 dnech nepřetržitého používání se doporučuje přerušit používání na 3 dny. Nedoporučuje se používat u dětí mladších 5 let. Gel uchovávejte mimo dosah dětí.
Jako preventivní opatření nepoužívejte během těhotenství nebo kojení.
Pokud se u vás vyskytnou nežádoucí vedlejší účinky, přestaňte produkt používat. Pokud příznaky přetrvávají, kontaktujte svého lékárníka nebo lékaře.
Složení
voda, triglyceridy kyseliny kaprylové / kyseliny kaprinové, isopropylalkohol, karbomer, mentol, éterický olej Pinus Sylvestris, trometamín, kaprylylglykol, akryláty / akrylový krospolymér 10-30, éterický olej Citrus Aurantium Dulcis, éterický olej Procultum z listů Gaultheria, ethylacetát, éterický olej terpineol , éterický olej z listů Rosmarinus Officinalis, olej z Lavandula angustifolia, limonen, linalool, citral, geraniol, citroneol
Zobrazit více

Parametry

Značka Perskindol
Objem 100 ml
Konzistence gely
Výrobce Verfora SA
CBD ne
Hřejivé ano
Chladivé ano
Přírodní ano
Regenerační ano
Sportovní ano
Voděodolné ano
Zklidňující ano
Proti bolesti ano
S přírodními oleji ano
Bez barviv ano
Vegan ano
Zobrazit více parametrů